REKLAMA

ceramed patron

Nowa baza uniwersalna od CAD Projekt K&A


artykuł promocyjny

Firma CAD Projekt K&A, działając od blisko 25 lat, dostarcza architektom i projektantom wnętrz oprogramowanie, które ułatwia i przyśpiesza proces planowania i wizualizacji przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych. Tysiące specjalistów z Polski i świata zaufało marce, co jest ogromnym wyróżnieniem, ale i wyzwaniem, by sprostać wszystkim wymaganiom i potrzebom. Niewątpliwą siłą oferty producenta jest ogromna baza elementów wyposażenia dostępnych w programach, bez potrzeby dodatkowej instalacji, jak również regularne aktualizacje kolekcji płytek, modeli 3D oraz urządzeń AGD.

Poza bazami producenckimi, firma CAD Projekt K&A regularnie przygotowuje i udostępnia bazy uniwersalne, które są uzupełnieniem baz produktowych. Dzięki elementom, jakie można w niej znaleźć, możliwe jest nadanie wnętrzu indywidualnego charakteru, tworząc tym samym w ciepło domowego ogniska. Osoby na co dzień zajmujące się wnętrzami doskonale wiedzą, jaki efekt daje notes na sekretarzyku czy sukienka w szafie, podobnie jak ręczniki i mydełko w łazience.

Najnowsza baza uniwersalna to zbiór ponad 660 modeli 3D, podzielonych na 27 kategorii, w tym lampy, akcesoria, firany, klamki a nawet świecie i ręczniki. Dokładna ewidencja wszystkich nowych elementów znajduje się w prezentacji bazy, umieszczonej na stronie internetowej cadprojekt.com.pl. Jest kompatybilna z programami CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie, udostępniana przez producenta w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Nowa baza uniwersalna od CAD Projekt K&A
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Nowa baza modeli to z jednej strony zupełne drobiazgi, które subtelnie uzupełniają wnętrze, a z drugiej wyjątkowa wanna Vessel, która kosztuje 30 tyś. dolarów oraz niewiele tańsze telewizory marki Bang & Olufsen, dostępne na Polskim rynku tylko dla wyjątkowych klientów. Warto również zwrócić uwagę na serię projektorów i ekranów projekcyjnych, dzięki którym wykonanie wizualizacji wnętrz biurowych oraz kin domowych będzie jeszcze szybsze i łatwiejsze. Skoro już mowa o sprzęcie, to 12 nowych szafek RTV z pewnością przypadnie do gustu wielu klientom, którzy chętnie odpoczną przy ulubionym filmie na jednym z kilkunastu szezlongów dostępnych w bazie. Wiadomo również, że nic tak nie tworzy klimatu odpoczynku, jak blask świec, jest ich ponad 30.

Ponadto... zrobienie bałaganu na biurku jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Listy, ołówki, organizery, a nawet deska kreślarska, to tylko niektóre z dodatków, które nadadzą miejscu pracy autentyczności. Producent nie zapomniał też o oświetleniu i to w wielu wersjach: lampy sufitowe, stołowe, ścienne czy podłogowe. Dodatkowo można też nadać wnętrzu nieco swobodniejszy charakter przez zamontowanie huśtawki, która może być doskonałą rozrywką nie tylko dla dzieci.

Baza modeli 3D - Wyposażenie wnętrz tom 4 dostępny jest bezpłatnie dla wszystkich klientów firmy CAD Projekt K&A z aktywnym pakietem serwisowym. Pozostali klienci mogą otrzymać ten wyjątkowy zbiór modeli 3d w cenie 460 zł netto. Więcej informacji dotyczących zakupu bazy znajduje się na stronie internetowej producenta. 

Kontakt w sprawie produktów:

CAD Projekt K&A Spółka z o.o.
tel. +48 61 662 38 83
www: www.cadprojekt.com.pl
mail: biuro@cadprojekt.com.pl
PARTNERZY

CAD Projekt Cerramed         Electrolux kaflando płytki ceramiczne    Elita Meble  Aurora    Cristalstone  Luxum logo Coram

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

POLECAMY

PORADNIK

NASZE SERWISY