REKLAMA

ceramed patron

Mozaika heksagonalna w 3 kolorach - Akademia InteriCAD


artykuł promocyjny

Rozwój technologii ułatwia nam obrazować różnorakie pomysły w zakresie tworzenia unikatowych koncepcji aranżacji wnętrz. Coraz szersza świadomość, rozpowszechnienie informacji o panujących trendach wnętrzarskich stawia również nowe wymagania w dziedzinie projektowania. Doskonałym tego przykładem są płytki ceramiczne o kształcie heksagonalnym, a zwłaszcza te w 3 kolorach.

Mozaika heksagonalna w 3 kolorach - Akademia InteriCAD

Projektanci wnętrz stale opracowują ulepszone koncepcje, które mają za zadanie wyróżnić ich projekty na tle konkurencji i zaciekawić potencjalnych klientów. Dotyczy to zarówno materiałów, jak i kształtów. Coraz częściej te tradycyjne zastępowane są niecodziennymi pomysłami. Tak też było z płytkami typu heksagony. Kształt ten bardzo często pojawia się w naturze. Kto z nas nie widział plastrów miodu wytwarzanych przez pszczoły? Heksagon wdarł się do naszych wnętrz wyjątkowo szybko. Zaczął pokrywać ściany oraz podłogi w kuchniach i łazienkach naszych domów. Za trendem podążają również producenci programów do projektowania wnętrz wyposażając swoje narzędzia w funkcje układania płytek o tym wyjątkowym kształcie. Program InteriCAD T6 dzięki wbudowanemu modułowi płytek ceramicznych stawia wysoko poprzeczkę pozwalając na komponowanie dowolnych konfiguracji płytek w krótkim czasie.

Opracowanie: Redakcja
Żródło: ARCHLine.XP


PARTNERZY

CAD Projekt Cerramed         Electrolux kaflando płytki ceramiczne    Elita Meble  Aurora    Cristalstone  Luxum logo Coram

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

POLECAMY

PORADNIK

NASZE SERWISY