REKLAMA

ceramed patron

Dla pary, która znów ma łazienkę tylko dla siebie...


artykuł promocyjny

Ostatni remont łazienki realizowaliście ponad dziesięć lat temu, gdy dzieci szły do szkoły? Od tego czasu wiele się zmieniło - na pewno trendy wyposażenia wnętrz. Na pewno też wzrosły wasze oczekiwania co do tego, jak ma wyglądać doskonała łazienka. Przestawiamy propozycję marki Massi - na komfortową łazienkę z wygodną (i piękną) wanną wolnostojącą oraz praktycznym prysznicem typu WALK IN.

Dla pary, która znów ma łazienkę tylko dla siebie...
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Czas dla siebie i na zmiany w łazience

Jeszcze niedawno dom był pełny dzieci - teraz, gdy są już "na swoim" macie więcej czasu dla siebie, na odpoczynek i .... na od dawna wyczekiwany remont. Przedstawiamy pomysł na łazienkę zgodną z najnowszymi trendami, łazienkę która pozwoli Wam na codzienny relaks i z której będziecie dumni przez wiele lat.

łazienka dla pary, która znów ma łazienkę tylko dla siebie...

https://massi.pl/inspiracje/aranzacje/dla-pary-ktora-znow-ma-lazienke-tylko-dla-siebie/

Zależało nam stworzeniu łazienki, w której poczujemy się niemal tak, jak w pokoju wypoczynkowym. Po wyprowadzce syna, łazienka została powiększona o część jego pokoju, dodane zostało też drugie okno - dzięki temu w pomieszczeniu mamy bardzo dużo światła, a parapety służą za półki na akcesoria łazienkowe oraz książki i magazyny przeglądane podczas kąpieli. - tłumaczy Noemi Kruba, współautorka projektu ze studia Kruba Design.


Ważne cechy tej Łazienki

 • Ciepła kolorystyka podłogi i stonowana zieleń mebli w połączeniu z dużymi białymi powierzchniami wanny, ceramiki i pozostałych ścian wnosi spokój i harmonię.
 • Płytki imitujące drewno dobrane zostały do koloru parkietu w pozostałych pokojach w tym mieszkaniu.
   

łazienka dla pary, która znów ma łazienkę tylko dla siebie...

 • Brak tradycyjnych płytek ceramicznych, subtelne dekoracje i miejsce na książki przy wannie sprawiają, że łazienka staje się przede wszystkim miejscem wyciszenia i relaksu.
 • W ciągu dnia duże okna skutecznie oświetlają wszystkie strefy funkcjonalne, wieczorem pomagają w tym niewielkie, ale odpowiednio mocne ledowe źródła światła.
 • Przestrzeń pod podwieszaną szafką w strefie umywalek to dobre miejsce na przechowywanie wagi, dzięki której bez wysiłku można regularnie kontrolować efekty aktualnej diety.
 • Miska WC bez kołnierza (rimless) pozwala uniknąć osadzania się bakterii i ułatwia utrzymanie czystości
 • Strefa prysznica wyposażona została w nowoczesną ściankę WALK IN FIX oraz bardzo niski i wygodny brodzik
   

łazienka dla pary, która znów ma łazienkę tylko dla siebie...łazienka dla pary, która znów ma łazienkę tylko dla siebie...


Kompletny zestaw produktów do całej Łazienki: zestaw BELLIS

Projekt powstał na bazie kompletnego zestawu wyposażenia Massi. Gotowe zestawy do całej Łazienki w jednej stylistyce, nowość w ofercie Massi, to znaczne ułatwienie i oszczędność czasu dla inwestora. Każdy z zestawów to propozycja nowoczesnych, minimalistycznych produktów, które łatwo wpisać niemal w dowolny styl, zestawić z różnorodnymi materiałami, meblami czy dodatkami.

Zestaw BELLIS na bazie którego powstał projekt Dla pary, która znów ma łazienkę tylko dla siebie charakteryzują podłużne, ale miękkie i zaokrąglone kształty kluczowych produktów, dzięki którym łazienka staje się lekka i delikatna. Strefa prysznica wydzielona jest poprzez ściankę typu WALK IN z niskim i praktycznym brodzikiem.


Przestrzennie, wygodnie i nowocześnie!

zestaw Bellis - Massi

Cena pełnego zestawu produktów do łazienki z wanną i prysznicem (13 produktów: wanna, prysznic, miska WC, bidet, umywalka, baterie: umywalkowa, wannowa - wolnostojąca, bidetowa, prysznicowa oraz wnękowe drzwi prysznicowe, brodzik, przycisk do WC a także dwa stelaże podtynkowe do montażu WC i bidetu) wynosi około 11 200 zł, ale możliwy jest zakup zestawu już od około 4 600 zł (bez wanny oraz bidetu) - opcja z wanną bez prysznica i bidetu to cena od 7 985 zł. Więcej informacji na stronie https://massi.pl/inspiracje/aranzacje/dla-pary-ktora-znow-ma-lazienke-tylko-dla-siebie/


Jeżeli spodobał Ci się projekt ten łazienki zachęcamy do kontaktu z jego autorami

Kruba Design
www.krubadesign.pl

arch. wnętrz Noemi Kruba
pracownia@krubadesign.pl

+48 739 068 626

Kontakt w sprawie produktów:

MASSI Sp. z o.o.
tel. +48 022 22 82 376
www: massi.pl/pl/
mail: biuro@massi.pl
PARTNERZY

CAD Projekt Cerramed         Electrolux kaflando płytki ceramiczne    Elita Meble  Aurora    Cristalstone  Luxum logo Coram

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

POLECAMY

PORADNIK

NASZE SERWISY