REKLAMA

ceramed patron

Ponadczasowa łazienka dla dziecka i nastolatka


artykuł promocyjny

Projektując łazienkę dla dziecka, trzeba pamiętać, że wraz z upływem czasu zmieniają się gusta i potrzeby naszych pociech. Warto zatem stworzyć ponadczasową aranżację, która będzie "rosła" wraz z naszymi dziećmi. Na co powinniśmy zatem zwrócić uwagę, planując taką przestrzeń?

Ponadczasowa łazienka dla dziecka i nastolatka
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

 

Dziecięce dodatki

Najprostszym sposobem na nadanie ponadczasowej łazience dziecięcego charakteru jest wprowadzenie do niej kolorowych, lubianych przez dzieci dodatków, takich jak np.: szczoteczka do zębów czy dozownik z ulubionymi postaciami z bajek. Gdy nasza pociecha podrośnie, wystarczy, że wymienimy je na nowe, odpowiednie do wieku i zainteresowań dziecka.

deska sedesowa ze zwierzęcym printem Tigerdeska sedesowa ze zwierzęcym printem Tiger

Uroczym dodatkiem dla każdej łazienki będzie deska sedesowa ze zwierzęcym printem – znajdziesz ją w ofercie marki TIGER.


Zasłona prysznicowa dla dziecka i nastolatka

W sytuacji, gdy w łazience naszego dziecka znajdować będzie się prysznic, warto pomyśleć o wyborze odpowiedniej zasłony prysznicowej. Marka SEALSKIN oferuje wiele ciekawych propozycji, doskonałych zarówno dla dziecka, jak i dla nastolatka. Produkty tej marki znajdziemy w ofercie firmy CORAM. Zaletą zasłony prysznicowej jest możliwość szybkiej zmiany w razie potrzeby. Dzięki odpowiednio dobranej zasłonie, w kilka chwil możesz odmienić charakter pomieszczenia.

zasłona prysznicowa w rybki Sealskin - Coramzasłona prysznicowa w rybki Sealskin - Coram


Bezpieczna kąpiel

Podczas kąpieli w wannie lub podczas prysznica należy zadbać o bezpieczeństwo, szczególnie jeśli chodzi o dzieci. W końcu łazienka jest miejscem, w którym łatwo o przypadkowe poślizgnięcie. Dlatego też w łazience dziecka i nastolatka powinny znaleźć się maty antypoślizgowe. Marka SEALSKIN oferuje szeroki wybór mat, które zwiększają poziom bezpieczeństwa podczas codziennej toalety.

mata antypoślizgowa Sealskin - Corammata antypoślizgowa Sealskin - Coram

Kontakt w sprawie produktów:

Coram DIY
tel. (22) 899 15 40
www: coram.pl
mail: coram@coram.pl
PARTNERZY

CAD Projekt Cerramed         Electrolux kaflando płytki ceramiczne    Elita Meble  Aurora    Cristalstone  Luxum logo Coram

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

POLECAMY

PORADNIK

NASZE SERWISY