REKLAMA
Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

.

Visign - nowa gama przycisków uruchamiających Viega


data aktualizacji: 01-10-2019, 07:33

Indywidualne potrzeby, funkcjonalne połączenia oraz piękne wzornictwo to najważniejsze cechy obowiązujących trendów w zakresie designu. Marka Viega wykorzystała je wszystkie w szerokiej ofercie przycisków uruchamiających Visign. Dzięki temu łazienka może stać się miejscem relaksu, w którym na równi stoją cechy użytkowe i estetyka. Znajdź model, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Visign - nowa gama przycisków uruchamiających Viega

Różnorodny design

 

Nowa, szeroka oferta przycisków uruchamiających Visign cechuje się różnorodnym designem, dzięki czemu produkty te harmonijnie wkomponują się w każdą aranżację wnętrza. Zostały one podzielone na serie Visign for More i Visign for Style. Cały program został jednak zaprojektowany w taki sposób, że wybór odpowiedniego przycisku uruchamiającego jest wyłącznie kwestią gustu, ponieważ rozwiązanie techniczne jest zawsze takie samo. Za ścianą w każdym przypadku kryje się system zabudowy podtynkowej Prevista, co oznacza, że wszystkie przyciski uruchamiające Viega Visign można łączyć z zamontowaną w nim spłuczką.

Oferta przycisków uruchamiających Visign obejmuje ponad 50 seryjnych wzorów w różnorodnych kompozycjach materiałowych oraz dodatkowe kolory specjalne. Tak szeroka gama umożliwia bardzo indywidualne projekty łazienek. Wybierając optymalny dla naszych potrzeb model, zrealizujemy zarówno subtelne koncepcje „ton w ton”, jak i naturalne aranżacje z ciepłymi kolorami i „miękkimi” materiałami, czy też efektowne wnętrza w stylu glamour oparte na kontrastach.

 

Dodatkowe funkcje i nowoczesne wzornictwo

 

Design to nie tylko kształty i materiały, ale również światło. Przyciski uruchamiające Visign for More 202 i Visign for More 205 sensitive posiadają w standardzie wbudowane energooszczędne diody LED. Pełnią one zarówno funkcję praktyczną, ułatwiając orientację w ciemności, jak i estetyczną – tworząc nastrojowe oświetlenie wnętrza. Do modeli Visign for More 201 i Visign for More 204 jest natomiast dostępna opcjonalna podświetlana ramka montażowa. Podkreśla ona wyrafinowany design, stanowiąc subtelną ozdobę łazienki.

Klienci, którzy lubią szczególnie jednolite aranżacje, mogą zdecydować się na montaż przycisku na równi z powierzchnią glazury. Przy takim rozwiązaniu, wtapia się on harmonijnie w ścianę, tworząc idealnie płaską powierzchnię.

 

Higiena przede wszystkim

 

Przy projektowaniu swoich produktów łazienkowych firma Viega przywiązuje dużą wagę do stosowania materiałów łatwych do utrzymania w czystości, takich jak szkło lub stal nierdzewna. Najwyższy poziom higieny zapewniają bezdotykowe przyciski Visign for More 205 sensitive oraz Visign for Style 25 sensitive. Spłukiwanie uruchamiane jest tutaj po zbliżeniu dłoni do odpowiednio oznaczonego pola, co ogranicza kontakt z ewentualnymi bakteriami i zarazkami.

W zachowaniu codziennej higieny w łazience pomaga również specjalny zasobnik na tabletki. Rozwiązanie to pozwala zrezygnować z niezbyt estetycznych zawieszek umieszczanych w misce ustępowej i zapewnia czystość oraz świeżość przy każdym spłukiwaniu.

Przyciski uruchamiające Viega do WC i pisuarów zostały zaprojektowane we współpracy z renomowanym studiem ARTEFAKT design z Darmstadt. Seria Visign inspirowana jest najważniejszymi światowymi trendami wzorniczymi i oferuje atrakcyjne rozwiązania do spójnych aranżacji łazienkowych.

Kontakt w sprawie produktów:

Viega Sp. z o.o.
tel. +48 58 66 24 999
www: www.viega.pl
mail: info@viega.plZobacz więcej treści z działu: umywalki, miski wc, pisuary
Zobacz więcej treści z działu: ceramika sanitarna

REKLAMA


PARTNERZY

KOŁO   Geberit LuxumCristalstone InvenaBesco Riho  Sapho logo Coram logo Piramida Elements      Werit

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

POLECAMY

PORADNIK

NASZE SERWISY