REKLAMA

ceramed patron

Baza Wybór projektantów tom 5


artykuł promocyjny

Dostępny na stronie marki CAD Projekt K&A bank modeli 3D został stworzony we współpracy producenta z użytkownikami programów CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie. Na stronie udostępniono specjalny panel pozwalający na dodawania własnych propozycji. Na każdy model można oddawać głosy, a te, które zdobędą ich 100, przez grafików są zamieniane w modele 3D i trafiają do biblioteki, gdzie można je pobrać. Gotowe bryły znajdują się na stronie internetowej cadprojekt.com.pl., a raz do roku wybierane są najlepiej oceniane modele. Zbiorczy plik producent udostępnia bezpłatnie użytkownikom posiadającym aktywny Pakiet serwisowy, w formie bazy „Wybór projektantów”.

Baza Wybór projektantów tom 5
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Praca z tak przygotowanymi modelami to czysta przyjemność. Skala modeli zawsze jest zgodna z domyślną skalą programu, elementy wyposażenia są dopracowane w każdym szczególe, a lampy świecą światłem zgodnym z modułem renderującym. Takie połączenie pozwala na szybkie przygotowanie projektu do renderowania.

Baza Wybór projektantów tom 5 - lampy

Wybór dostępnych w bazie modeli jest w 100% zależny od potrzeb rynku i rysowników. Dzięki temu baza Wybór projektantów tom 5 jest najlepiej skrojoną na miarę bazą modeli 3D na rynku. Znajdują się w niej modele popularnych foteli jak na przykład Saba, Elysia oraz Plumy, rzucające się w oczy lustro Moon jak i zachwycające prostotą lustro Oak. Wzrok z pewnością przyciągną takie elementy wnętrza jak Collins Bar Chair czy komoda Avon wyprodukowana przez estońską markę Woodman. Wiele dostępnych elementów jest w coraz popularniejszym na polskim rynku, stylu art deco.

Baza Wybór projektantów tom 5 - krzesła

Użytkownicy programów z oferty CAD Projekt K&A, którzy nie posiadają aktywnego Pakietu serwisowego, mogą zakupić bazę w promocyjnej cenie 199 zł netto. Po 31 stycznia cena wzrośnie do 350 zł netto. W celu zakupu bazy lub Pakietu należy skontaktować się z działem handlowym - https://cadprojekt.com.pl/kontakt/

Baza Wybór projektantów tom 5 - stoliki

Kontakt w sprawie produktów:

CAD Projekt K&A Spółka z o.o.
tel. +48 61 662 38 83
www: www.cadprojekt.com.pl
mail: biuro@cadprojekt.com.pl
PARTNERZY

CAD Projekt Cerramed         Electrolux kaflando płytki ceramiczne    Elita Meble  Aurora    Cristalstone  Luxum logo Coram

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

POLECAMY

PORADNIK

NASZE SERWISY