REKLAMA

ceramed patron

Wanna i umywalka według awangardowego projektu


artykuł promocyjny

Ubiegły rok pokazał nam, że łazienka to znacznie więcej niż miejsce do porannej rutyny i wieczornej kąpieli. W szczególności zwracamy uwagę na to, by pomieszczenia były przytulne i harmonijne. Dlatego teraz staramy się, żeby nasza domowa przestrzeń stała się miejscem, do którego będziemy wracać po ciężkim dniu z gwarancją na relaks. Warto więc zwrócić uwagę na urządzenie łazienki, w której tak naprawdę rozpoczynamy swój dzień i go kończymy relaksującą kąpielą bądź prysznicem. Dlaczego więc nie stworzyć łazienki idealnej dla siebie, wyróżniającej się na tle innych?

Wanna i umywalka według awangardowego projektu
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Manufaktura Luxum umożliwia nam zrealizowanie nawet najbardziej awangardowych pomysłów. Kwintesencją nowoczesnych łazienek są właśnie oryginalne projekty wanien i umywalek, które wniosą w naszą aranżację powiew nowoczesności i efektownych rozwiązań. Zgodnie z filozofią Luxum zamówisz umywalkę lub wannę taką, jaką pragniesz idealnie dopasowaną i dostosowaną do Twoich potrzeb. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mamy możliwość stworzenia bezpłatnego projektu lub współtworzyć go z architektem klienta. Warto zaznaczyć, że mobilny doradca techniczny dokonuje pomiarów w miejscu inwestycji, a po dostawie istnieje możliwość montażu przez autoryzowanych montażystów.

 

Wanna na wymiar

 

Wanna jest elementem w łazience, który często zajmuje centralne miejsce. Jednym z większych problemów, z jakim muszą zmierzyć się projektanci, jest kwestia znalezienia wanny w odpowiednich rozmiarach. Na rynku wnętrzarskim najbardziej powszechnym rozmiarem jest 170 x 70 cm. Co, jeżeli potrzebujemy wanny większej, bądź mniejszej? Wtedy pozostaje nam zamówienie wanny na wymiar. Marka Luxum dysponuje w swojej ofercie szeroką gamą możliwości co do wyboru kształtu, rozmiaru, a nawet koloru produktu. Idealna wanna musi być zgodna ze stylem właściciela i przede wszystkim wygodna. W manufakturze Luxum każda wanna jest idealnie wyprofilowana i dodatkowo może zostać wyposażona w systemy hydromasażu.

Wanna na wymiar

 

Umywalki na wymiar

 

Kolejnym ważnym czynnikiem w aranżacji łazienki jest umywalka. Należy zwrócić szczególną uwagę na jej odpowiedni wybór, gdyż dobrze dobrana może nie tylko pełnić funkcję reprezentacyjną, ale naprawdę służyć nam przez lata.

Marka Luxum oferuje nam wiele różnych wariantów. Możemy zdecydować się na produkt idealnie stworzony według wymiarów łazienki i naszych upodobań. Fenomenalnym rozwiązaniem są umywalki betonowe z lekkiego betonu architektonicznego. Beton jest wciąż w pierwszej czołówce trendów wnętrzarskich. Beton architektoniczny od Luxum jest w 100% naturalny i nie zawiera sztucznych włókien. Jego lekkość jest niewątpliwie dodatkowym atutem. Umożliwia to zamontowanie umywalki samonośnej, nawet na cienkich i lekkich ścianach. Wybierając do swojej łazienki umywalkę z betonu architektonicznego mamy gwarancję na oryginalny design i nietuzinkowy element naszej aranżacji. Dlatego warto zdecydować się na umywalkę z betonu architektonicznego, która niewątpliwie zaskoczy każdego. Jest to niestandardowe rozwiązanie i z pewnością konkurencyjne dla typowych białych umywalek.

Umywalki na wymiarUmywalki na wymiar

 

Plusy projektowania umywalek i wanien od podstaw:

 

  • Własny innowacyjny projekt
  • Unikatowy egzemplarz
  • Brak barier w aranżacji wnętrz
  • Elementy dopasowane do preferencji
  • Spójność projektu wnętrzarskiego.

Kontakt w sprawie produktów:

LUXUM
tel. (+48) 12 346 49 11
www: www.luxum.pl
mail: biuro@luxum.pl
PARTNERZY

CAD Projekt Cerramed         Electrolux kaflando płytki ceramiczne    Elita Meble  Aurora    Cristalstone  Luxum logo Coram

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

POLECAMY

PORADNIK

NASZE SERWISY