REKLAMA

REKLAMA
.

Nowości na wiosnę w salonach łazienek JETA


data aktualizacji: 31-03-2021, 11:30

Wiele osób zastanawia się nad odświeżeniem swojej łazienki na wiosnę, lub wykonuje drobne prace renowacyjne. Warto przyjrzeć się bliżej najnowszym kolekcjom, które są dostępne wyłącznie w salonach łazienkowych JETA. Z pewnością zainspirują one zarówno miłośników klasyki, jak i tych poszukujących bardziej wyszukanych wzorów.

Nowości na wiosnę w salonach łazienek JETA

kolekcja Colorker kolekcja SKY WHITE


Kamień w nowoczesnym wydaniu, czyli kolekcja SKY

 

Nowością w salonach łazienek JETA jest kolekcja SKY marki Colorker, która jest dostępna wyłącznie w sieci salonów łazienek JETA. Już od jakiegoś czasu drewno i kamień stanowią elementy wystroju, dzięki którym łatwo osiągnąć efekt ponadczasowości i elegancji.

Colorker kolekcja SKY GREY

Nie dziwi więc, że te wzory cieszą się dużą popularnością. Płytka ta idealnie sprawdzi się w kreowaniu przestrzeni w delikatnych barwach, bliskich klimatowi natury i zdominowanych przez prostą formę. W salonach łazienek JETA jest ona dostępna w kolorach: SKY Grey (szarość) oraz SKY White (złamana biel), w formacie 31x100 cm.

Colorker kolekcja SKY GREY

Obydwie te płytki dokładnie imitują naturalny marmur, a każdy z kafli poprzecinany jest nieszablonową kompozycją złoto-szarych żył. Kolekcję SKY tworzą także kafle dekoracyjne KEOPS oraz MITCHELL. Ich wyjątkowość polega na wizualnym podzieleniu płaszczyzny płytki na mniejsze prostokąty, z których każdy dodatkowo jest elementem trójwymiarowym. Taki zabieg to gwarancja nadania dekorowanym ścianom wyjątkowej dynamiki.

Kolekcja SKY

 

Klasyka wciąż jest modna - kolekcja Bloom

 

Cały czas popularnością cieszą się również neutralne płytki, które przypominają efekt cementu. Do tego rodzaju płytek zalicza się kolekcja Bloom. Występuje ona w dwóch kolorach: Moon (biały złamany szarością) oraz Grey (szary). Jednocześnie mamy w niej także niezwykle oryginalne płytki reliefowe o zróżnicowanych powierzchniach.

Projekt łazienki z kolekcją Bloom JETA Poznań Franowo

Ten rodzaj kafli dobrze będzie się komponował z płytkami podłogowymi imitującymi drewno w kolorach natury. Staną się również świetnym tłem dla modnych w łazience czarnych wykończeń – armatury czy profili kabin.

Projekt łazienki z kolekcji Bloom JETA Poznań Solidarności

Format płytek Bloom 31,6×100 cm idealnie wpisuje się w trend rosnących i niestandardowych wielkości kafli ściennych. Będą one stanowić doskonałe tło w łazience, kuchni, jak też w innych wnętrzach, w których będą dominować jasne kolory i ciekawe tekstury.

 

Płytki JETA - znajdź idealne dla siebie

 

Dla osób, które chcą, żeby ich wnętrze wyróżniała nowoczesność powinny zainteresować się kolekcją Insignia Colorker, która czerpie z marmuru. Popielate żyłki na białym tle to znakomity wzór pasujący do wielu aranżacji. Kolekcja Insignia jest dedykowana wyłącznie na ściany, jej powierzchnia może być matowa lub satynowa.

Colorker kolekcja INSIGNIA

Również z inspiracji kamieniem czerpie kolekcja Lux Lavish White, Lux White, Lux Spider. Ten trend jest niezwykle popularny i z powodzeniem może zostać wykorzystany zarówno na ścianie, jak i podłodze. Sprawdzi się w różnych stylach wnętrz: od nowoczesnych po klasyczne. Seria zdominowana jest przez biel, na której wyraźnie zauważalne są harmonijnie rozmieszczone ciemne żyłki.

Wyraźniejszym akcentem jest kolekcja Cement od producenta Niro Granite. Kolekcja Cement idealnie sprawdzi się na podłodze lub ścianie. Posiada nieskończoną ilość twarzy, jest mrozoodporna. Jedną z największych zalet płytek gresowych jest ich struktura antypoślizgowa.

Kolekcja Cement od producenta Niro GraniteKolekcja Cement od producenta Niro Granite

   Niro Granite kolekcja Cement                                   Niro Granite kolekcja Cement CONCRETE

Gresy charakteryzują się dużą twardością, wysokim stopniem mrozoodporności, dodatkowo łatwo utrzymać je w czystości. Płytki powstają poprzez nadrukowanie plamek typu wzór lastryko, czyli przypadkowe połączenie ich z cementem. Dlatego każda z płytek jest jedyna w swoim rodzaju i z pewnością nie będzie dwóch takich samych o identycznej strukturze. Czyni to łazienkę jeszcze bardziej unikatowym wnętrzem.

Kontakt w sprawie produktów:

JETA salony łazienek
tel. 62 735 21 41 62 735 22 42
www: jeta.pl/aktualnosci/, jeta.pl/oferta/
mail: jeta@jeta.plZobacz więcej treści z działu: płytki ceramiczne i terakota
Zobacz więcej treści z działu: podłogi i ściany

REKLAMA


PARTNERZY

  Knauf    Weber   Elements         Sapho      logo Śnieżka    Logo MAGNAT logo Elkamino Dom Luxum Cristalstone logo Coram

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

POLECAMY

PORADNIK

NASZE SERWISY