REKLAMA
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2022

REKLAMA

Wypierz, wysusz i włóż do szafy – szybko i oszczędnie


data aktualizacji: 16-08-2021, 05:43

W dzisiejszych czasach chcemy, aby obowiązki domowe zajmowały nam jak najmniej czasu, tak aby poza codziennymi wyzwaniami w pracy czy w domu, znaleźć jeszcze chwilę na odpoczynek, dobrą książkę czy spotkanie z przyjaciółmi. Dlatego też wybierając urządzenia domowe warto postawić na te, które oszczędzają nasz czas i pieniądze. Tak jak inteligentna pralko-suszarka Candy z serii RapidO. Wystarczy wrzucić do niej brudną odzież, włączyć ją naciskając jeden przycisk i w kolejnym kroku wyjąć świeżo uprane i wysuszone oraz pachnące pranie, gotowe do włożenia do szafy.

Wypierz, wysusz i włóż do szafy – szybko i oszczędnie

 

Szybko i higienicznie

 

Pralko-suszarki Candy z serii RapidO (na przykład ROW 4964DWME/1-S) to urządzenia stworzone z myślą o komforcie użytkowników. Wśród 16 dostępnych programów mamy do dyspozycji aż 8 krótkich programów prania, które pozwolą nawet w 14 minut odświeżyć nasze ubrania. Bardzo przydatną funkcją, szczególnie w obecnych czasach, jest program Higiena 59’, dzięki któremu w zaledwie 59 minut pozbędziemy się groźnych bakterii, piorąc w temperaturze 60°C.

Wypierz, wysusz i włóż do szafy – szybko i oszczędnie

 

Oszczędnie, komfortowo i bezpiecznie

 

Kupując urządzenia AGD często sprawdzamy ich efektywność energetyczną – czym wyższa, tym niższe rachunki za prąd i tym większa ochrona środowiska. Pralko-suszarki Candy RapidO wyróżniają się pod tym względem. Funkcja prania charakteryzuje się nową, najwyższą klasą energetyczną A, a cykl prania i suszenia – nową klasą energetyczną D.

Bardzo przydatną funkcją w urządzeniach Candy RapidO jest funkcja KG Detector, która automatycznie dobiera najlepsze parametry prania do wielkości załadunku. A osobom, które nie przepadają za prasowaniem na pewno przypadnie do gustu funkcja pary Easy Iron, która aż o 80% zredukuje ilość zagnieceń. Warto także podkreślić, że urządzenia Candy są bardzo bezpieczne nawet dla najbardziej delikatnych ubrań. Gwarantuje to certyfikat Woolmark.

Więcej na stronie Candy

Kontakt w sprawie produktów:

CANDY HOOVER POLSKA Sp. z o.o.
tel. +48 734 169 780
www: www.candy.pl
mail: www.candy.pl/pl/skontaktuj-sieZobacz więcej treści z działu: sprzęt AGDPARTNERZY

   Electrolux

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

POLECAMY

PORADNIK

NASZE SERWISY