REKLAMA

Rekordowe Cersaie 2021


data aktualizacji: 06-10-2021, 10:05

Firma Cerrad na powierzchni 315 m2 zaprezentowała kilkadziesiąt najnowszych kolekcji. Było to rekordowe w swojej historii stanowisko wystawnicze, z imponującą i największą powierzchnią pośród polskich wystawców.

Rekordowe Cersaie 2021

W dniach 27 września - 1 października w Bolonii odbyły się 38. Międzynarodowe Targi Ceramiki i Wyposażenia Łazienek Cersaie. Na łącznej powierzchni wystawniczej 150 000 m2 zaprezentowały się 623 firmy, w tym 361 firm z branży płytek ceramicznych.

- Koncepcja stoiska jest dla nas bardzo istotna. Przemyślana prezentacja płytek ceramicznych w przestrzeniach targowych, wyszukane aranżacje to ważny element kampanii wizerunkowej firmy CERRAD. Przygotowane przez nas stoiska stanowią nowoczesne showroomy, w których pokazujemy naszym gościom nowości, mające ogromny udział w wyznaczaniu ogólnoświatowych trendów i w pełni sprostają potrzebom aranżacyjnym projektantów i architektów wnętrz – mówi Tomasz Glegoła, Dyrektor Marketingu Cerrad.

Targi w Bolonii Cerrad

Stoisko Cerrad było nie tylko ekspozycją produktów, ale miejscem inspirujących spotkań, wymiany doświadczeń, ciekawych rozmów i budowania relacji. Mimo pandemii i wielu obostrzeń frekwencja na stoisku Cerrad przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Udział w targach pozwolił skonfrontować naszą wizję aranżacji przestrzeni z opiniami najlepszych ekspertów z zakresu projektowania wnętrz i architektury. Zebrane informacje pozwolą nam podjąć decyzje, które z naszych wzorniczych propozycji uzupełnią naszą bogatą ofertę produktową w 2022 roku. Jesteśmy świadomi różnorodności oczekiwań naszych Klientów, tym bardziej cieszymy się, że nasze propozycje spotykały się z tak wielkim zainteresowaniem - dodaje Tomasz Glegoła.

Targii w Bolonii Cerrad

Podczas tegorocznych Targów Cersaie zaprezentowano koncept nowego projektu Cerrad i La Mania Home.

Ambasadorką Projektu jest Joanna Przetakiewicz, dyrektor kreatywna i założycielka domu mody La Mania, która podczas specjalnej prezentacji nowych kolekcji opowiadała uczestnikom Cersaie o inspiracjach, emocjach, wnętrzach domu i ich energii.

Cerrad targi

Obopólne doświadczenie i kreatywność zaowocowały ciekawą współpracą, w ramach której marki zaprezentowały stworzone wspólne 4 najnowsze kolekcje płytek gresowych inspirowanych pięknem natury i otaczającego świata. Kolekcje Cerrad x La Mania Home dostępne będą w ofercie Cerrad wiosną 2022 roku.

Kontakt w sprawie produktów:

CERRAD sp. z o.o.
tel. 800 237 723
www: cerrad.com
mail: sekretariat@cerrad.plZobacz więcej treści z działu: wieści z branży
Zobacz więcej treści z działu: Imprezy i targi

PARTNERZY

VABO   logo Deante         Grupa Armatura  Hafele Sfa   logo Besco  logo Luxum   Cristalstone    Imers APM MORKOM Coram

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

POLECAMY

PORADNIK

NASZE SERWISY