REKLAMA

REKLAMA

Spiek kwarcowy - piękno wielkiego formatu


data aktualizacji: 13-10-2021, 10:12

Spiek kwarcowy to inna nazwa wielkoformatowej płyty gresowej. Taka płyta daje ogrom możliwości. Można ją wykorzystać zarówno do obudowania kominka albo parapetu, jako front do mebli, jak i w klasyczny sposób - do położenia na ścianie czy na podłodze.

Spiek kwarcowy - piękno wielkiego formatu

fot. COVERLAM by GRESPANIA

W BAWA Wnętrza płyty wielkoformatowe są dostępne w wymiarach: 100x300cm, 120x260, 120x278, 120x360. Najcieńsza płyta gresowa ma grubość 3,5 mm. Płyty o tej grubości rekomendowane na ściany. Powyżej 5 mm przeznaczone są na ścianę i podłogę. Z racji dużego formatu, przy zastosowaniu płyty uzyskujemy efekt braku fug lub ich bardzo małej ilości. W takiej płycie bez problemu można wyciąć otwory przeznaczone np. na armaturę podtynkową. Płyta poradzi sobie również z utrzymaniem ciężkiej wiszącej misy WC.

Spiek kwarcowy - piękno wielkiego formatu

fot. COVERLAM by GRESPANIA

Świetny, dizajnerski efekt można uzyskać nawet przy zastosowaniu jednej płyty - może być np. podstawą pod strefę WC czy pod wolnostojącą wannę. Do pokrycia całej ściany wystarczą dwie lub trzy płyty. Spieki kwarcowe odpowiadają na wiele trendów - można wybierać pomiędzy płytami z efektem marmuru czy betonu, z różnymi nadrukami i grafikami, w wielu wykończeniach i kolorach, w połysku lub macie. Co więcej spieki kwarcowe występują w tzw. bookach - wzory płyt A i B łączą się, dając razem nietuzinkowy efekt. W bibliotece BAWA Wnętrza dostępnych jest ponad 60 wzorów płyt wielkoformatowych. Można je obejrzeć na żywo w siedzibie firmy.

Spiek kwarcowy - piękno wielkiego formatu

Decydując się na urządzenie łazienki przy użyciu spieków wielkoformatowych, trzeba pamiętać, że jeden wykonawca może sobie z nimi nie poradzić ze względu na ich gabaryty. Najlepiej wybierać do montażu firmy, które mają doświadczenie z takim materiałem.

Spiek kwarcowy - piękno wielkiego formatu

Kontakt w sprawie produktów:

BAWA SP. Z O.O.
tel. 48 61 847 54 75
www: bawa.com.pl
mail: salon@bawa.com.plZobacz więcej treści z działu: okładziny gresowe i kamienne
Zobacz więcej treści z działu: podłogi i ściany

REKLAMA


PARTNERZY

  Weber  Rigips Knauf   Elements         Sapho      logo Śnieżka    Logo MAGNAT logo Elkamino Dom Luxum Cristalstone logo Coram

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

POLECAMY

PORADNIK

NASZE SERWISY