REKLAMA

patron besco

  

Nowy portal Blu.com.pl ruszył


data aktualizacji: 18-10-2021, 05:37

Po kilku miesiącach wytężonej pracy BLU, czyli największa w Polsce sieć salonów łazienkowych, informuje, że uruchomiła zupełnie nowy portal. Nowa strona www nareszcie odpowiada pozycji lidera rynku łazienkowego w Polsce.

Nowy portal Blu.com.pl ruszył

Poza zupełnie nową szatą graficzną, która wprowadza sieć salonów łazienkowych w XXI wiek, portal oferuje szereg nowych funkcjonalności:

 • Możliwość rezerwacji towarów online z odbiorem w salonie, a co za tym idzie prezentacja stanów magazynu centralnego oraz aktualnych cen na stronie.

 • Pełna baza produktów (wciąż rozbudowywana, aktualnie sięga ok 50% oferty dostępnej w salonach) w nowej architekturze menu wraz z ponad 250 filtrami pozwalającymi sprawnie przeszukiwać bazę:
  - Od płytek do wnętrz (podłogi, ściany, uniwersalne) , przez płytki do ogrodu, na taras. Mozaika, dekory, listwy oraz akcesoria montażowe.
  - Baterie: umywalkowe, wannowe, bidetowe
  - Umywalki: blatowe, wolnostojące, ścienne i inne.
  - Wanny: wolnostojące, do zabudowy.
  - Prysznice: kabiny, ścianki walk-in, armatura.
  - Brodziki: w dowolnym kształcie, kolorze i rozmiarze.
  - Meble łazienkowe: słupki, szafki dolne i szafki górne.
  - WC, bidety i stelaże.
  - Zlewy i baterie kuchenne
  - Grzejniki, ogrzewanie podłogowe.

 • Dział inspiracje, gdzie można zobaczyć gotowe projekty łazienki oraz aranżacje łazienek. Dział inspiracje to już blisko 10.000 wizualizacji projektów z produktami dostępnymi w sieci BLU. Przeszukiwać inspiracje można także po tagach takich jak: umywalka nablatowa, marmur, kamień, kolor szary, wanna wolnostojąca. W końcu podstawowy podział inspiracji został wykonany według aktualnie obowiązujących stylów wzorniczych.

 • Dział porady, gdzie można poznać najnowsze merytoryczne wypowiedzi zespołu BLU na temat aktualnych trendów w branży łazienkowej oraz dowiedzieć się jak właściwie dobrać produkt do swojego mieszkania, a także jak prawidłowo ocenić swoje potrzeby.

 • Dział promocje, gdzie sieć BLU oferuje aktualną przeceny z gazetek z możliwością rezerwacji w dowolnym salonie BLU.
 • Outlet – miejsce przecen indywidualnych każdego z blisko 60 salonów w Polsce. Końcówki kolekcji, produkty poekspozycyjne, uszkodzone w transporcie, bez opakowania w znacząco obniżonych cenach – nawet 40% taniej niż najtańsze oferty na rynku.
 • Projektuj z nami (funkcjonalności w rozwoju) – miejsce, gdzie można umówić się z projektantem lub samodzielnie zaprojektować swoją łazienkę oraz inne pomieszczenia.
 • Nasze salony – zakładka, w której można sprawdzić adres, godziny pracy, a także skorzystać z map Google aby dojechać do salonu. W wersji mobilnej strona automatycznie włącza aplikację Google Mapy.

 • Usługi – dział, który prezentuje kompletny zakres usług w salonach BLU – od projektowania i wizualizacji przez formy zakupów aż po najlepszą specjalistyczną obsługę.
 • Prezentacja katalogów marek własnych – Azario, Vijo oraz IÖ.
 • Konfigurator kabin prysznicowych IÖ.
 • Nowe konto Klienta, które pozwala opiniować produkty i zarządzać historią swoich rezerwacji w portalu blu.com.pl

Kontakt w sprawie produktów:

Salony Blu są dostępne w 52 miastach Polski
tel. (85) 745 04 40
www: www.blu.com.pl
mail: salonylazienek@blu.com.plZobacz więcej treści z działu: porady łazienkowe

REKLAMA


PARTNERZY

logo Deante    Electrolux     Imers     Tesa Knauf   Weber  Luxum Cristalstone Ferdom     logo Piramida   Mantes logo Elkamino Dom nVent  logo Coram logo Kuchinox Laveo     Aurora

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

POLECAMY

PORADNIK

NASZE SERWISY