REKLAMA

Meble Elita

Wyjątkowe meble łazienkowe Lira SANITTI


data aktualizacji: 18-10-2021, 09:53

Są ekskluzywne, odznaczają się wyjątkowym wykończeniem i z pewnością przypadną do gustu każdemu, kto ceni błysk i oryginalne przedmioty. Mowa o meblach Sanitti z kolekcji Lira, które posiadają pikowane fronty z możliwością wyboru wersji z kryształkami.

Wyjątkowe meble łazienkowe Lira SANITTI

Cała kolekcja posiada własny, unikatowy charakter, dlatego z pewnością spełni oczekiwania osób nielubiących rutyny i nudy w urządzaniu wnętrz. Tak wyrazista stylistyka to raczej rzadkość na rynku meblowym, dlatego kolekcja Lira jest aż tak wyjątkowa. Zdobione fronty zostały wykonane według unikatowej technologii z całkowicie wodoodpornych materiałów. To kolejny atut mebli Sanitti.

Wyjątkowe meble łazienkowe Lira SANITTI - białe z kryształkami

Kolekcja Lira zaspokoi oczekiwania zarówno miłośników klasyki, jak i osób ceniących nowoczesność i minimalizm. Geometryczne wykończenie frontów pozwala na wprowadzenie dynamizmu w aranżacji, a możliwość wzbogacenia ich o kryształki w kolorze srebra lub złota zapewni elegancję każdej łazience.

Szafki łazienkowe - czarne Sanitti Lira z kryształkamiWyjątkowe meble łazienkowe Lira SANITTI - czarne ze srebrnymi kryształkami

W produkcji mebli marka Sanitti przykłada równie dużą wagę do wyglądu, co do funkcjonalności i komfortu użytkowania oferowanych szafek. Tak też jest w przypadku kolekcji Lira, która posiada oczywiście system cichego domyku, a użyte do produkcji materiały cechują się wyjątkową lekkością i odpornością na wilgoć z racji braku materiałów drewnopodobnych w ich konstrukcji.

Piękno szafek SANITTI z wodoodpornym frontem

Na kolekcję składają się słupki wiszące, szafki podumywalkowe w różnych rozmiarach oraz lustra. Do mebli można dobrać umywalkę wolnostojącą lub nakładaną na szafkę. Fronty dostęone są w kolorze białym i czarnym. Możemy wybrać wersję bez kryształtków, z krysztłkami w kolorze srebra lub złota.

Wyjątkowe meble łazienkowe Lira SANITTI - czerń ze złotymi kryształkamiWyjątkowe meble łazienkowe Lira SANITTI - czarne z pikowaniemWyjątkowe meble łazienkowe Lira SANITTI - białe bez kryształkówWyjątkowe meble łazienkowe Lira SANITTI - białe z kryształkami

Kontakt w sprawie produktów:

Sanitti Sp. z o.o.
tel. 58 682 13 75
www: www.sanitti.pl
mail: biuro@sanitti.plZobacz więcej treści z działu: meble i akcesoria
Zobacz więcej treści z działu: meble i akcesoria

REKLAMA


PARTNERZY

logo Piramida    Defra       Riho  Aurora  Cristalstone Luxum      Mantes    DesignLight   BISK     Emako HafeleOristo APM MORKOM   Elements     Sapho      logo Adah     logo Coram

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

POLECAMY

PORADNIK

NASZE SERWISY