REKLAMA

Inteligentna pralka - smart urządzenie dla Twojej wygody


data aktualizacji: 10-01-2022, 07:37

Inteligentne technologie wkraczają w każdy aspekt naszego życia. Pomagają w codziennych czynnościach, dzięki czemu możemy zaoszczędzić sporo czasu. Tak też jest z pralkami smart, które zapewniają wyjątkowy komfort obsługi, chronią nasze tkaniny, gwarantując przy tym wysoką skuteczność prania. W nowoczesnych pralkach Samsung zdalne sterowanie WiFi, autodozowanie detergentów, system Quick DriveTM oraz EcoBubbleTM sprawiają, że pranie staje się jeszcze łatwiejsze. Jak to działa?

Inteligentna pralka - smart urządzenie dla Twojej wygody

Zalety inteligentnej pralki

 

Inteligentne technologie w pralkach Samsung sprawiają, że pranie staje się dużo bardziej komfortowe. Oszczędza to nasz czas, ale także pomaga chronić środowisko i przyczynia się do bardziej efektywnego gospodarowania domowymi zasobami. Pralki z inteligentnymi funkcjami dbają, by nasze ulubione swetry, koszulki, spodnie i inne części garderoby były zawsze idealnie czyste i pachnące.

Pralki z inteligentnymi funkcjami dbają, by nasze ulubione swetry, koszulki, spodnie i inne części garderoby były zawsze idealnie czyste i pachnące. Coraz częściej wymagamy również funkcji, które wydłużą żywotność naszych ubrań, także tych z delikatnych tkanin.

Takie zadanie ma właśnie unikalne rozwiązanie od marki Samsung, czyli technologia EcoBubble™, która w niskiej temperaturze zapewnia skuteczne pranie. Innowacyjny generator tworzy bąbelki będące połączeniem detergentu, wody i powietrza, które wnikają w strukturę tkanin, pozwalając na delikatne pozbycie się zanieczyszczeń. To rozwiązanie oszczędza przy okazji energię, dlatego z pewnością można je uznać również za ekologiczne.

Na tym jednak nie koniec, ponieważ nowoczesne pralki posiadają także rozwiązania smart pozwalające na zdalne łączenie poprzez moduł WiFi pralki oraz zapamiętywanie naszych ulubionych lub najczęściej używanych funkcji. Dzięki temu pranie staje się naprawdę intuicyjne.

Pralka Samsung Quick Drive dodatkowo oszczędzi nasz czas, a autodozowanie detergentów zadba nie tylko o środowisko, ale także o domowy budżet. Samsung proponuje również automatyczne suszarki, które jeszcze bardziej zrewolucjonizują nasze podejście do prania.

 

Dlaczego warto wybrać smart pralkę AI Control?

 

Połączenie nowoczesnych technologii zdalnego zarządzania pracą domowych sprzętów czyni nasze życie coraz bardziej Smart. Inteligentne pralki Samsung z panelem AI Control poprzez połączenie z aplikacją gwarantują idealnie zgraną współpracę pralki z suszarką.

W praktyce oznacza to, że suszarka automatycznie uruchomi właściwy program suszenia na podstawie programu, który został wybrany do prania. Dodatkowym ułatwieniem jest integracja z aplikacją SmartThings* pozwalającą na zdalne włączenie i wyłączenie urządzeń oraz ingerencję w ustawienia prania. Taką smart pralką możemy zarządzać z dowolnego miejsca.

Nowoczesna pralka to pralka smart z WiFi i panelem AI - Samsung Smart Control

 

Pralka Samsung Smart Control

 

Automatyczny dobór parametrów prania z technologią AI Control pomaga osiągnąć idealne efekty przy ograniczeniu zużycia wody i środków piorących.

Pranie optymalne możliwe jest dzięki 4 precyzyjnym czujnikom odpowiedzialnym za dobór ilości wody, detergentów oraz czasu prania w zależności od stopnia zabrudzenia i wagi wsadu. Pomaga to w dbaniu nie tylko o ubrania, ale także o środowisko naturalne, a aspekt życia w duchu „eko” jest nam coraz bliższy i cenimy tego typu udogodnienia.

Technologia Smart Control została stworzona z myślą o parowaniu urządzeń i wspólnym zarządzaniem ich pracą — w tym przypadku sprawdza się duet pralki z suszarką, który zapewnia szybsze efekty, mniej prasowania, a ubrania wyjęte z suszarki będą przyjemne w dotyku i gotowe do założenia. Przy takiej współpracy zyskujemy również optymalizację zużycia zasobów.

 

Nowoczesna pralka - wygoda dopasowana do naszych potrzeb

 

Oprócz powyższych udogodnień użytkownik nowoczesnej pralki Samsung zyskuje możliwość znacznego skrócenia cyklu prania. To niezwykle ważne dla każdego, kto ceni swój czas.

Specjalna technologia QuickDrive™️ składająca się z dużego bębna głównego oraz umieszczonej z tyłu, obracającego się niezależnie pulsatora pozwala skrócić nawet o połowę okres praniai, płukania i wirowania oraz zaoszczędzić energię. Optymalne parametry prania to także dbanie o środowisko i nasze ubrania, które na dłużej zachowują swoją pierwotną jakość.

Nie musimy również martwić się o pranie delikatnych tkanin takich jak wełna, czy jedwab. Tu z pomocą przychodzi wspomniana już technologia EcoBubble™, która sprawdza się w przypadku każdego rodzaju odzieży.

O naszą wygodę dodatkowo dba funkcja autodozowania detergentów, dzięki której raz napełniamy zbiornik na płyn do prania lub do płukania, a pralka automatycznie pobierze optymalną ilość środków piorących, tyle ile jest potrzebnych do danego prania.

 

Pralka z WiFi - nowoczesna obsługa dla większej wygody

 

Powszechność internetu oraz urządzeń mobilnych sprawiły, że na rynku pojawia się coraz więcej inteligentnych urządzeń AGD, w tym również pralek z możliwością zarządzania na odległość. Taka pralka posiada wbudowany moduł do komunikacji zdalnej, a poza tym posiada tradycyjny panel do sterowania. Do obsługi za pomocą smartfona lub tabletu wystarczy dedykowana aplikacja* i sparowanie urządzeń.

Warto wspomnieć, że marka Samsung w swoich pralkach z WiFi wykorzystuje również wiele innych inteligentnych funkcji, dzięki którym obsługa staje się jeszcze bardziej komfortowa.

 

Na czym polega zdalna obsługa pralki z WiFi

 

Decydując się na inteligentną pralkę wspieraną przez funkcje smart w tym zdalną kontrolę WiFi, możemy mieć pewność, że nie zaskoczy nas żadna sytuacja. Nie wyprana na czas koszula lub strój na umówiony trening nie będzie dla nas problemem.

Urządzenie można uruchomić z dowolnego miejsca dzięki aplikacji oraz śledzić aktualny status prania. Użytkownik może liczyć również na podpowiedź w przypadku problemów technicznych, ustawień i doboru programów.

Inteligentna pralka Samsung to pralka smart z WiFi i panelem AI, autodozowaniem detergentów oraz funkcją prania optymalnego

Intuicyjny wyświetlacz AI Control zapamiętuje preferowane ustawienia użytkownika i przy następnym cyklu prania sugeruje te najczęściej wybierane, co jeszcze bardziej ułatwia zdalną obsługę pralki. Umożliwia także współpracę pralki z suszarką Samsung.
 

Inteligentna pralka w wersji smart z możliwością sterowania na odległość to rozwiązanie idealne pod kątem ekologii, oszczędności, komfortu oraz troski o tkaniny. 

* Aplikacja SmartThings jest dostępna dla urządzeń z systemem Android (wersja systemu operacyjnego 6.0 lub wyższa) oraz iOS (wersja systemu operacyjnego 10.0 lub nowsza). Wymaga podłączenia pralki do Wi-Fi oraz posiadania konta Samsung Account.
* Na podstawie badań Intertek: seria WW7000T vs. WW6500K. Skrócenie czasu prania o 50% (40°C, połowa załadunku),przy założeniu wydajności prania ±5%.
** Technologia Q-Bubble działa tylko w wybranych programach prania.

Kontakt w sprawie produktów:

Samsung Electronics Polska
tel.
www: www.samsung.pl
mail:Zobacz więcej treści z działu: sprzęt AGDPARTNERZY

   Electrolux

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

POLECAMY

PORADNIK

NASZE SERWISY