REKLAMA

ceramed patron

Twoja łazienka marzeń w zasięgu ręki


artykuł promocyjny

Remonty pomieszczeń dla nikogo nie są prostą sprawą. To wymagające czynności, przy których trzeba się skupiać na najdrobniejszych detalach. Są poprzedzane długoterminowymi planami, projektami i pomysłami aranżacyjnymi. Niekiedy przeprowadzamy je samodzielnie, a czasem przy pomocy architekta. Mimo iż jest to proces bardzo męczący, to efekty zawsze potrafią wynagrodzić nam wprowadzony wysiłek i kapitał. Jedną z marek, która posiada bogatą ofertę wyposażenia łazienkowego, jest Luxum®. Realizuje ona najbardziej wymagające zamówienia, gdyż ma indywidualne podejście do klienta. Komfort, funkcjonalność i estetyka to wartości, na jakie najbardziej kładzie nacisk.

Twoja łazienka marzeń w zasięgu ręki
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

 

Od czego zacząć?

 

Przede wszystkim należy do wszystkiego podejść na spokojnie, zastanowić się, co nam się podoba, a czego zdecydowanie nie chcemy mieć w naszej aranżacji pokoju kąpielowego. W tym celu warto zainspirować się tym, co nas otacza i tym, co możemy znaleźć na stronach związanych z architekturą wnętrz. Wizualizacja pomysłu zdecydowanie ułatwi dalsze działania.

Pomysł już jest, ale co dalej? W tym wypadku warto zasięgnąć opinii eksperta - czy takie projekty, które nam się podobają, sprawdzą się w naszym wnętrzu, czy go nie przytłoczą.

Zlew w kształcie spirali Luxum

 

Najlepsze rozwiązania

 

Luxum®, jako jedna z niewielu marek na rynku, proponuje produkty na wymiar. Prestiż, nowoczesność i design - wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Z nią masz możliwość stworzenia umywalki lub wanny marzeń, produktów nieszablonowych, wpisujących się w zupełnie nową, indywidualną estetykę. Dzięki pomocy fachowych doradców marki oszczędzisz czas, otrzymasz dokładną wycenę, a sam proces realizacji będzie szybki. Wystarczy, że określisz wymiar i wybierzesz kształt, rodzaj oraz materiał, z którego ma zostać wykonany produkt, a zostanie przygotowany dla Ciebie w pełni indywidualny projekt.

Biała łazienka z kolorowymi kafelkami

 

Dlaczego warto zdecydować się na wyposażenie łazienki na wymiar?

 

Przede wszystkim to Ty decydujesz o tym, jaki ma być ostateczny wygląd. Produkty wytwarzane są z wysokojakościowego materiału kompozytowego, który posiada zdolność dłuższego utrzymania ciepłoty wody, jest przyjemny i gładki w dotyku, ponadto są wyjątkowo lekkie. Luxum® dba o najdrobniejsze szczegóły - od dopasowania do kreacji nowoczesnej łazienki, gwarantowanej trwałości, profesjonalnego doradztwa, przez perfekcyjną estetykę i bezpieczeństwo, po korzystną cenę.

W ofercie znajdują się także funkcjonalne i eleganckie szafki pod umywalkę, wykonywane na wymiar według indywidualnego projektu. Zaprojektowane i dopracowane w każdym detalu, dostosowane do umywalki.
Projektowanie i aranżowanie pokoju kąpielowego nie musi być tak skomplikowane, jak mogłoby się wydawać. Luxum® staje na wysokości zadania, wychodząc naprzeciw wymaganiom, spełniając oczekiwania tych, którzy pragną wyjątkowości, połączonej z nowoczesnym designem.

Zapoznaj się z pełną ofertą marki i samodzielnie przekonaj się, że warto wybierać te rozwiązania, które są najodpowiedniejsze dla Twojego wymarzonego wnętrza.

Biały zlew przy zielonych kafelkach łazienkowych

Kontakt w sprawie produktów:

LUXUM
tel. (+48) 12 346 49 11
www: www.luxum.pl
mail: biuro@luxum.pl
PARTNERZY

CAD Projekt Cerramed         Electrolux kaflando płytki ceramiczne    Elita Meble  Aurora    Cristalstone  Luxum logo Coram

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

POLECAMY

PORADNIK

NASZE SERWISY