REKLAMA

Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

.

Armatura dla wymagających - Alanis


data aktualizacji: 17-01-2022, 06:40

Kolekcja Alanis przeznaczona jest dla osób, pragnących wyjść poza schemat jednolitej kolorystyki w łazience na rzecz połączenia kilku podstawowych barw. Złoto, czerń i biel, choć osobno dość zwykłe, razem tworzą niebanalne i przebojowe zestawienie. Szeroki wybór produktów oferowany przez Alanis nadaje marce wyjątkowości i pozwala na zaprojektowanie większych łazienek, mieszczących zarówno wannę, jak i prysznic. Mamy tu do czynienia z połączeniem najpopularniejszych obecnie trendów.

Armatura dla wymagających - Alanis

Cztery wersje kolorystyczne

Kontrastujące ze sobą czerń i biel stanowią bazę dla armatury Alanis. Można je zauważyć na korpusach baterii, drążkach natrysków, rękojeściach słuchawek - są dominujące względem całości.

Armatura łazienkowa Alanis

W łazienkach eleganckich i nowoczesnych doskonale sprawdzą się czarne modele. Czerń zawsze zwraca uwagę nawet bez dodatków, gdyż sama w sobie jest wystarczająco efektowna. Uniwersalność to jedna z jej największych zalet, pasuje ona do wszystkich kolorów, które na jej tle nabierają jeszcze większej wyrazistości.

Jasnym i delikatnym uzupełnieniem wnętrz klasycznych będą baterie białe. Armatura w takim wykończeniu jest coraz bardziej popularna i wybiera się ją teraz często do łazienek i kuchni. Biel to świetna alternatywa odnośnie do kolekcji chromowych, klasycznych.

Czarno-złota bateriaKolory wyżej wymienione zostały uzupełnione złotymi elementami (złoto różowe i żółte). Wszystkie modele można dzięki temu wykorzystać do utrzymanych w różnej kolorystyce wnętrz, gdyż zyskują gustowny wygląd. Nie licząc dźwigni, złoto znalazło się także na nakrętkach i maskownicach, wylewkach baterii w kształcie litery L oraz przełącznikach funkcji. U modeli natryskowych znajdą się dodatkowo złote uchwyty do słuchawek i elementy mocujące. Złote wykończenie fragmentów sprawia, że choć nie są wielkie, to bez przesadzonego efektu przyciągają wzrok.

Delikatnie spłaszczone wylewki nadają armaturze Alanis delikatności, płaskie dźwignie pełnią podobną funkcję. Przy projektowaniu serii starano się zachować równowagę między subtelnym kształtem poszczególnych modeli a wyrazistą kolorystyką.

 

Kolekcja

 

Biało-złota-bateria-umywalkowaZłoto-czarna bateria AlanisCzarno-złota bateria natryskowa AlanisZłoto-biała bateria umywalkowa AlanisCzarno-złota bateria Alanis

W skład kolekcji wchodzi pięć modeli łazienkowych z trzema wersjami baterii umywalkowych - poza klasycznymi bateriami natryskową i wannową. Każda z nich wyposażona jest w specjalny aerator Neoperl i ma system łatwego montażu. Napowietrzające właściwości aeratora zwiększają objętość strumienia i dzięki temu woda jest zużywana w mniejszym stopniu. W dłuższej perspektywie przekłada się to na obniżenie rachunków. W serii znalazły się dwa niskie modele, które są  montowane na umywalkach z wyciętymi fabryczne otworami na baterie oraz jeden model przeznaczony do nablatowych umywalek. Do wyboru jest wersja z ruchomą wylewką umożliwiającą wygodniejsze korzystanie z umywalki i umieszczoną dźwignią z boku lub klasyczna wersja z dźwignią na górze.

Alanis NQI 60ADAlanis NQI 61A1Alanis PQI 60OB Alanis PQI 60OX

Natryski Alanis to odpowiadające na najczęstsze potrzeby użytkowników cztery produkty, z których każdy posiada nieplączący się wąż oraz system antykamień, skutecznie ułatwiający szybkie usuwanie osadów wapiennych. Kolumny dają możliwość komfortowego dopasowania do własnych preferencji sfery prysznica, a zestawy punktowe i te na drążku doskonale sprawdzą się nad wanną. Kolumna zawierająca zintegrowaną baterię umożliwia regulację wysokości deszczowni górnej, a wersja bez baterii ma regulowany zestaw mocowań, co pozwala a zamontowanie go w otworach już istniejących.

Alanis BQI 865D

Cztery baterie zlewozmywakowe także znalazły się w ofercie Alanis. Aby aranżacja całego mieszkania była spójna, warto wybrać modele z tej samej serii do kuchni i łazienki. W takim razie wystarczy ten sam kształt baterii, a trzymanie się identycznej kolorystyki nie jest konieczne. Mamy wybór pomiędzy modelem w całości czarnym, klasycznym chromem lub bateriami, które łączą w sobie stylowe różowe złoto z czarnym lub białym kolorem. Dzięki takiej różnorodności jest wiele możliwości dotyczących materiału wykonania i kolorystyki  przy wyborze zlewozmywaka.

 

Więcej informacji o produktach na stronie.

 

Kontakt w sprawie produktów:

KUCHINOX Polska sp. z o.o. sp.k
tel. +48 42 715 41 33
www: kuchinox.pl
mail: bok@kuchinox.plZobacz więcej treści z działu: baterie, panele i natryski
Zobacz więcej treści z działu: armatura łazienkowa

REKLAMA


PARTNERZY

Damixa       Grupa Armatura     Riho         Invena    AKCJUM      Deante   Cedor       WeritDiamond Kludi  Sapho     Luxum Cristalstone  Laveo     logo Kuchinox logo Besco  Polysan Sfa      BISK Elements 

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

POLECAMY

PORADNIK

NASZE SERWISY