REKLAMA

Święto designu i KFA Armatura


data aktualizacji: 21-01-2022, 13:10

Już za klika dni startuje wielkie święto designu czyli targi 4 DESIGN DAYS w Katowicach. Jest to doskonała okazja do spotkań i rozmów branżowych, a także idealna przestrzeń do poszukiwania inspiracji. Po raz pierwszy swoje stoisko zaprezentuje marka KFA Armatura.

Święto designu i KFA Armatura

Niezwykłą przestrzeń wystawienniczą dla krakowskiej marki zaprojektowała Izabela Gemzała (Pracownia Prosty Plan). Warto zobaczyć, co powstało z połączenia 100-letniego doświadczenia KFA Armatura, innowatorskich pomysłów projektantki i pięknych produktów. Odwiedźcie koniecznie stoisko nr 18.

To, co w głównej mierze przyświecało przy tworzeniu stoiska KFA Armatura to hasło - Odkryj Design – opowiada Iza Gemzała. Każdy obserwator, odsłaniając kolejne, zagadkowe boksy z produktami będzie miał okazję przekonać się, że armatura nie jest wyłącznie niezbędnym dodatkiem, ale niejako „biżuterią łazienki”, dopełniającą jej całość i estetykę.

Święto designu - targi 4 DESIGN DAYS 2022

Zaskoczeniem jest budowa ekspozycji – nie możemy tu po prostu wejść na stoisko. Możemy za to odkrywać (i to dosłownie! dzięki ruchomym elementom zabudowy) mnóstwo inspiracji, zarówno łazienkowych i kuchennych.

Święto designu - targi 4 DESIGN DAYS 2022Święto designu - targi 4 DESIGN DAYS 2022

Przedstawione na stoisku aranżacje pokazują, że produkty marki są niezwykle różnorodne i pasują do każdego wnętrza - bez względu na wybraną gamę kolorystyczną czy styl projektowanego pomieszczenia. – objaśnia projektantka i dodaje: całość stoiska ma również wyraz symboliczny i stanowi zaproszenie gości do… zabawy!

Święto designu - targi 4 DESIGN DAYS 2022

Warto wspomnieć, że KFA Armatura świętuje w tym roku swoje setne urodziny. I mimo tak „podeszłego” wieku wdraża wiele nowoczesnych rozwiązań. Są to innowacyjne produkty takie jak baterie filtrujące wodę czy ekologiczna armatura łazienkowa, ale też postępowe działania, czyli wydanie raport zrównoważonego rozwoju. Warto kliknąć i go przeczytać!

Zachęcamy wszystkich do przyjazdu do Katowic w dniach 27-30 stycznia i sprawdzenia, co można odkryć na stoisku KFA Armatura.

Kontakt w sprawie produktów:

KFA Armatura
tel. (12) 25 44 200
www: www.kfa.pl www.facebook.com/KFAArmatura
mail: marketing@kfa.plZobacz więcej treści z działu: wieści z branży
Zobacz więcej treści z działu: Imprezy i targi

PARTNERZY

logo Deante         Grupa Armatura  Hafele Sfa   logo Besco  logo Luxum   Cristalstone  Imers partner serwisu Hettich Coram

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

POLECAMY

PORADNIK

NASZE SERWISY