REKLAMA

Grzejniki ozdobne inspirowane naturą w nowoczesnych aranżacjach


artykuł promocyjny

Design inspirowany naturą to trend, który będzie zyskiwał na popularność. W 2022 roku flora i fauna zdominują nowoczesne aranżacje. Od mebli po delikatne dodatki aż do przedmiotów codziennego użytku. Nie chodzi tylko o rośliny, ale o wzory i faktury w sztuce użytkowej. Grzejniki ozdobne inspirowane naturą to już dziś hit rozpoczynającego się roku.

Grzejniki ozdobne inspirowane naturą w nowoczesnych aranżacjach

 

Inspiracje naturą w Twoim domu

 

Nie od dziś wiadomo, że kontakt z naturą poprawia nasze samopoczucie i uspokaja. Potrzebujemy go zwłaszcza po dniu pełnym wyzwań. Natura we wnętrzach, w których spędzamy większość czasu, sprzyja poprawie samopoczucia. Nie chodzi tylko o same rośliny, chociaż te są bardzo ważne. Wpływ na nas mają również stonowane i symetryczne motywy fauny i flory. Grzejniki ozdobne inspirowane naturą to odpowiedź na nowe oczekiwania domowników. Wkomponowane w najważniejszą dla nas przestrzeń podkreślą nasze dążenie do kontaktu z naturą, a jednocześnie będą subtelną i wyjątkową ozdobą.

Współcześni architekci i projektanci wprowadzają do naszych domów naturę różnymi sposobami, a trend ten będzie się ciągle rozwijał. Skąd ta zmiana? Ostatnie miesiące, kiedy większość czasu spędzaliśmy w zamknięciu, przypomniały nam, jak ważne jest dla nas środowisko, ale nie tylko w aspekcie ekologicznym. Również w kontekście tego, jak natura oddziałuje na nasze emocje i samopoczucie. Właśnie dlatego w naszych domach pojawia się coraz więcej roślin, ale też naturalnego drewna i plecionek. Organiczne kształty coraz częściej można zauważyć w projektach mebli i przedmiotów użytkowych. Motywy roślinne i zwierzęce idealnie sprawdzają się jako dodatki.

 

Grzejnik zainspirowany plastrem miodu

 

Grzejnik dekoracyjny Caleido Honey nawiązuje wyglądem i strukturą do plastra miodu. Zaprojektowany przez Jamesa Di Marco podkreśla zarówno harmonijną kompozycję, jak i trójwymiarowość kształtów i form tworzonych przez naturę. Różnokolorowe heksagony są nie tylko eleganckie, ale podkreślają związek człowieka z naturą. W modnych opalizujących odcieniach beżu kaloryfer będzie idealnym dopełnieniem przytulnego salonu czy sypialni. Modele w szarościach idealnie sprawdzą się w eleganckich i minimalistycznych aranżacjach.

Caleido HoneyGrzejnik Caleido Honey 2

Pionowy grzejnik dekoracyjny można dopasować do wysokości pomieszczenia i mocy grzewczej, której potrzebujemy, aby utrzymać pożądaną temperaturę. Nowoczesne urządzenie sprawdzi się zarówno w pokoju dziennym, jak i łazience. Będzie ozdobą gładkich ścian, nawet jeśli są w stonowanych kolorach.

 

Heksagony najmodniejszym motywem

 

Motyw heksagonów można odnaleźć również w innych propozycjach. Grzejnik dekoracyjny AG BEE to również niestandardowa forma, która przyciąga wzrok i czerpie z naturalnych motywów plastra miodu. Przestrzenna, otwarta i trójwymiarowa konstrukcja to propozycja dla tych, którzy cenią sobie niebanalne i odważne rozwiązania oraz zwracają uwagę na wszystkie szczegóły aranżacji. Ten pionowy kaloryfer świetnie wyeksponuje ozdobne tynki strukturalne, drewno, a także gładkie ściany w odważnych kolorach. Można go zawiesić zarówno w pokoju, jak i w łazience, gdzie dodatkowo będzie pełnił funkcję nowoczesnego wieszaka na ręczniki. Dostępny w wielu rozmiarach i opcjach wykończenia umożliwia idealne dopasowanie do dominującego stylu. Model w wersji AG BEE SPA Collection dostępny jest w ciepłych odcieniach miedzi i brązu, co tym bardziej podkreśla nasz związek z naturą.

Grzejnik łazienkowy Bee Gold

 

Obrazy nawiązujące do natury

 

Design inspirowany naturą to nie tylko struktura i forma. To również obrazy i grafiki, które przedstawiają niezwykłe sceny stworzone przez naturę. Grzejnik dekoracyjny AG Raggiolo 2 Os to model pionowy, którego płaską płytę grzewczą można ozdobić wybraną grafiką z motywem natury. W przytulnych salonach warto wybrać fotografię w ciepłych i stonowanych kolorach. Naturę można też wpleść w industrialne czy loftowe przestrzenie, których charakter podkreślą obrazy zdominowane przez czerń, biel i odcienie szarości. Natomiast delikatne i naturalne subtelne motywy, np. kropli wody idealnie wkomponują się w tak modne obecnie skandynawskie aranżacje.

Grzejnik Dekoracyjny Ag Reggiolo 2

Kontakt w sprawie produktów:

AG Grzejniki Design
tel. (+22) 397 43 92; (+22) 891 12 11
(+48) 693 885 553
www: grzejnikidesign.pl
mail: sklep@artykulygrzewcze.plZobacz więcej treści z działu: grzejniki łazienkowe
Zobacz więcej treści z działu: ogrzewanie łazienki

REKLAMA


PARTNERZY

Imers     nVent Radox radiators   FENIX     Grupa ArmaturaInstal-Projekt Sapho  Ferdom Ferro

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

POLECAMY

PORADNIK

NASZE SERWISY