REKLAMA

Wybierz ekskluzywne grzejniki dekoracyjne marki BREM, a świat stanie się piękniejszy


artykuł promocyjny

Właśnie stoisz przed wizją aranżacji łazienki i nie masz pomysłu jak to zrobić? Pamiętaj — trzymaj się dwóch zasad, a na pewno stworzysz wnętrze, o jakim marzyłeś. Łazienka powinna być funkcjonalna i piękna. Taka, w której nie tylko codzienna toaleta nie będzie sprawiała problemu, ale również, która będzie pozwalała odpocząć po ciężkim dniu pracy. Warto przy tym pamiętać, że stylowa i funkcjonalna łazienka to nie tylko armatura, ale także odpowiednio dobrane ogrzewanie. Dostępne na rynku grzejniki dekoracyjne sprawiają, że może być ono nie tylko praktyczne, ale także eleganckie i nadające pomieszczeniu charakteru.

Wybierz ekskluzywne grzejniki dekoracyjne marki BREM, a świat stanie się piękniejszy

fot.: Grzejnik dekoracyjny WIND

Wybierając spośród tysięcy grzejników dekoracyjnych na rynku, warto skupić się na tych modelach, które będą nie tylko funkcjonalne, ale także dopasują się do reszty wystroju wnętrza. We wnętrzach klasycznych doskonale prezentują się czarne, chromowane kaloryfery w minimalistycznym stylu. Jeżeli natomiast właściciel domu może pozwolić sobie na duży pokój kąpielowy, powinien pokusić się o wykorzystanie efektywnego grzejnika dekoracyjnego. Na rynku można dostać wiele modeli o różnych kształtach i barwach.

Grzejnik dekoracyjny RAWGrzejnik dekoracyjny RAW sam

fot.: Grzejnik dekoracyjny RAW

Rynek grzewczy wyróżnia się bogactwem różnorodnych produktów, które pozwalają stworzyć niebanalne aranżacje. Dzięki ciekawym propozycjom właściciele domów są w stanie odmienić klasyczną łazienkę i stworzyć z niej kącik SPA. Szukając odpowiednich rozwiązań, warto skupić się na modela, które będą nie tylko sukcesywnie ogrzewały pomieszczenie, ale także staną się jego nietuzinkową ozdobą. W poszukiwaniu najlepszych rozwiązań warto skupić się na propozycjach firmy BERM, której oferta rynkowa jest niezwykle ciekawa.

 

Geometria nadal w modzie

 

Geometryczne kształty od kilku sezonów uznawane są za najmodniejsze. Można je spotkać nie tylko w dodatkach czy tapetach, ale także w urządzeniach grzewczych. Doskonałym przykładem modnego i chętnie wybieranego przez użytkowników kaloryfera jest jedna z propozycji marki BERM. Kaloryfer ozdobny CROSS ujmuje potencjalnych użytkowników swoim wyglądem. Splecione ze sobą prostokąty i kwadraty tworzą niezwykły grzejnik dekoracyjny, który sprawdza się w ekskluzywnych i nowoczesnych wnętrzach. Można go zastosować zarówno w łazienkach, jak i w każdym innym pomieszczeniu, w którym będzie pełnił nie tylko rolę grzewczą, ale przede wszystkim dekoracyjną. Dzięki możliwości wyboru różnych wersji kolorystycznych, z powodzeniem można dopasować go do wystroju wnętrza.

Grzejnik dekoracyjny Cross MarroneGrzejnik dekoracyjny Cross

fot.: Grzejnik dekoracyjny CROSS

 

Grupa Premium dostępna dla każdego użytkownika

 

Firma BERM jest producentem, który współpracuje z najlepszymi projektantami umiejącymi przełożyć wizję idealnego i ponadczasowego grzejnika na produkt, który nie tylko ogrzeje, ale także ozdobi pomieszczenie. Kolekcje oferowane przez markę cechuje minimalizm, ponadczasowy szyk i elegancja. Nic zatem dziwnego, że modele takie jak RAW, LAME czy WIND są tak chętnie wybierane przez użytkowników.

Grzejnik dekoracyjny Lame 6 elementówGrzejnik dekoracyjny Lame 3 elementy

fot.: Grzejnik dekoracyjny LAME

 

Nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania są w cenie

 

Szukając rozwiązań idealnych do swoich domów, wielu użytkowników chce połączyć funkcjonalność z niebanalnym designem. Mając to na uwadze, marka BERM przygotowała kolejną propozycję, która od początków istnienia cieszy się ogromną popularnością. Grzejnik HERG projektu Luigi Brembilla to rozwiązanie, które sprawdza się w każdym wnętrzu. Proste prostokątne rury do złudzenia przypominają modne i tak chętnie wykorzystywane w naszych domach lamele. Wszystko za sprawą tego, że grzejnik majestatycznie wznosi się od samej podłogi, aż do sufitu. Dzięki temu jest w stanie ogrzać dużą przestrzeń, a także ozdobić ścianę, na której się znajduje. Produkt dostępny jest w 70 odcieniach z listy kolorów proponowanych przez markę, co sprawia, że bez problemu można dopasować go do pozostałego wystroju wnętrza.

Grzejnik dekoracyjny HergGrzejnik dekoracyjny Herg

fot.: Grzejnik dekoracyjny HERG

 

Podsumowanie

 

Rozwiązania grzewcze, które są obecnie dostępne na rynku, pozwalają spełnić oczekiwania każdego Klienta. Dzięki bogatej ofercie grzejników dekoracyjnych inwestor może dowolnie zaaranżować łazienkę, decydując się na nieoczywiste rozwiązania.

Kontakt w sprawie produktów:

Przedstawicielstwo BREM w Polsce:
AG GRZEJNIKI DESIGN

tel. +48 22 840 10 19
www: brem.pl
mail: office@brem.plZobacz więcej treści z działu: grzejniki łazienkowe
Zobacz więcej treści z działu: ogrzewanie łazienki

REKLAMA


PARTNERZY

Imers     nVent Radox radiators   FENIX     Grupa ArmaturaInstal-Projekt Sapho  Ferdom Ferro

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

POLECAMY

PORADNIK

NASZE SERWISY