REKLAMA

Grzejnik do łazienki. Na każdą porę roku z Instal-Projekt


artykuł promocyjny

Instal-Projekt projektuje, produkuje i sprzedaje niezawodne produkty od ponad 40 lat. To rodzinna polska firma, która z niewielkiego zakładu zmieniła się w prężnie działające przedsiębiorstwo. Obserwuje i bada branżę grzewczą, dostrzegając jak zmieniają się potrzeby klientów. Rozwój oferty produktowej koncentruje się na zaspokajaniu oczekiwań rynku. W asortymencie firmy znaleźć można m.in. grzejniki łazienkowe - zarówno grzejniki centralnego ogrzewania, jak i w pełni elektryczne grzejniki.

Grzejnik do łazienki. Na każdą porę roku z Instal-Projekt

Swoje nowe produkty Instal-Projekt tworzy w oparciu o analizę zmieniających się trendów na rynku grzewczym, ale także bazując na tym, co dla klienta jest najważniejsze. Dlatego nowe produkty to owoc rzetelnych badań i długich procesów twórczych. - Naszym klientom proponujemy grzejniki na każdą porę roku, niezależnie od sezonu grzewczego czy wielkości ogrzewanej przestrzeni.

 

Grzejnik do łazienki jak dzieło sztuki

 

Rozwijając segment tradycyjnych grzejników centralnego ogrzewania, firma skupia się na tym, by produkty pozostawały funkcjonalne, ale ciekawiły oryginalną formą. W pomieszczeniach, w których zaplanowana jest instalacja, grzejnik powinien stać się integralną częścią wnętrza.

Tak powstał inspirowany twórczością jednego z największych artystów XX wieku geometryczny grzejnik Mondrian. Dzieła Piera Mondriana wywarły wielki wpływ nie tylko na sztukę, ale także na architekturę, modę i design. Mondrian porzucił standardowe przedstawianie przedmiotów, ludzi i zwierząt na rzecz czystej abstrakcji geometrycznej i dał początek artystycznej rewolucji.

Grzejnik Mondrian zdecydowanie wyróżnia się formą i przyciąga uwagę swoimi geometrycznymi kształtami. Swoją konstrukcją dopasuje się do wnętrz industrialnych i nowoczesnych, a dzięki wielu opcjom kolorystycznym i wymiarowym, będzie pasował do każdego rodzaju wnętrza. Dodatkową funkcjonalnością jest możliwość współpracy z grzałką elektryczną, dzięki czemu może on pracować niezależnie od pory grzewczej. Takie rozwiązanie zastosować można w większości produktów centralnego ogrzewania zawartych w ofercie Instal-Projekt.

Grzejnik Mondrian

 

Grzejnik elektryczny inspirowany naturą

 

Innowacyjny, intrygujący i przyjazny dla środowiska. Oryginalny model w pełni elektrycznego grzejnika Bionic Electro to nowatorskie spojrzenie na urządzenia zapewniające ciepło w domowym zaciszu. Jego ultracienka konstrukcja wykonana jest z litego aluminium. W specjalnie przygotowanych przestrzeniach wewnątrz korpusu umieszczone są elementy grzewcze. Całość jest szczelnie zabezpieczona przed możliwością wniknięcia wilgoci do środka urządzenia. Daje to 100% pewność, że grzejnik jest bezpieczny i będzie działał niezawodnie przez długie lata.

Grzejnik elektryczny Bionic ElectroGrzejnik elektryczny Bionic Electro w łazience

Bionic sprawdzi się jako dodatkowe źródło ciepła wszędzie tam, gdzie nie ma instalacji centralnego ogrzewania, na przykład w domkach letniskowych czy sezonowych. Wystarczy wolne gniazdo sieci elektrycznej. To świetna alternatywa dla tradycyjnych grzejników C.O. Dla osób praktycznych dostępna jest wersja wzorowana na tradycyjnych drabinkach łazienkowych, które pozwalają na przewieszanie ręczników czy ubrań. Bioniczny model tego grzejnika również daje taką możliwość.

Grzejnik elektryczny w łazience marki Instal-Projekt

 

Energooszczędny grzejnik wykonany w eleganckiej technologii

 

Kolejnym produktem stworzonym z myślą o ogrzewaniu przez cały rok jest EOS Electro. To nie tylko produkt energooszczędny, ale także proekologiczny. System zastosowany w najwyższej wersji tego grzejnika elektrycznego połączony jest między innymi z czujnikami otwartego okna i pomiaru wilgotności, a regulacja i nastawianie w trybie tygodniowym umożliwia pełną kontrolę cieplną w pomieszczeniach.

Grzejnik elektryczny EOS

W najbardziej zaawansowanym wariancie sterowanie odbywa się za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne. Sparowanie następuje poprzez specjalną bramkę internetową, połączoną z czujnikiem, który radiowo steruje pracą grzejnika. Dokładne zaplanowanie temperatur pozwala na maksymalnie efektywne wykorzystanie energii.

Grzejnik elektryczny EOS w salonie

Półka grzejników centralnego ogrzewania i elektrycznych stale rozwija się i przekształca. Technologie zastosowane w urządzeniach są coraz bardziej przyjazne użytkownikom i środowisku. Instal-Projekt dba o to, by oferowane produkty działały niezawodnie przez długie lata.

Kontakt w sprawie produktów:

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Sp. J.
tel. 054 235 59 05
www: www.niezawodny.pl
mail: opinie@instalprojekt.com.plZobacz więcej treści z działu: grzejniki łazienkowe
Zobacz więcej treści z działu: ogrzewanie łazienki

REKLAMA


PARTNERZY

Imers     nVent Radox radiators   FENIX     Grupa ArmaturaInstal-Projekt Sapho  Ferdom Ferro

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

POLECAMY

PORADNIK

NASZE SERWISY