REKLAMA
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2023

REKLAMA

Meble Elita

Drewniane szafki pod umywalkę


artykuł promocyjny

Drewniane szafki pod umywalkę z litego drewna to eleganckie i stylowe rozwiązanie do łazienki, które cieszy się rosnącą popularnością wśród projektantów wnętrz i użytkowników. Takie szafki nie tylko wyglądają pięknie, ale również dodają ciepła i przytulności do pomieszczenia. Lite drewno to materiał, który jest wytrzymały, trwały i odporny na uszkodzenia, a także daje wiele możliwości aranżacyjnych.

Drewniane szafki pod umywalkę

Drewniane szafki pod umywalkę - jakie drewno wybrać?

Drewniane szafki pod umywalkę mogą być wykonane z różnych gatunków drewna, takich jak dąb, sosna, jesion czy orzech. W zależności od preferencji, można wybrać szafki w naturalnym kolorze drewna lub pomalowane na kolor, który najlepiej pasuje do reszty łazienki. Drewniane szafki pod umywalkę są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu można je łatwo dopasować do każdej łazienki. Mogą mieć jedną lub dwie szuflady, a także dodatkowe półki lub drzwiczki. Występują w formie stojącej albo wiszącej, która może ułatwiać sprzątanie łazienki.

Drewniana komoda pod umywalkę

Szafki pod umywalkę z litego drewna są zazwyczaj produkowane w sposób ręczny lub pół-ręczny, co zapewnia wyjątkową jakość i wykończenie. Dodatkowo, mogą być lakierowane lub olejowane, co pozwala na ochronę drewna przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi, a także uwydatnienie jego naturalnego piękna.

W przypadku drewnianych szafek pod umywalkę z litego drewna warto zwrócić uwagę na ich wykończenie, jakość wykonania oraz dopasowanie do stylu i wymiarów łazienki. Dobrze zaprojektowane i wykonane szafki będą nie tylko praktyczne, ale także stanowić będą piękny element dekoracyjny w łazience.

Dąb bielony - meble łazienkowe

 

Drewniane meble na zamówienie

Meble z litego drewna to zwykle zakup na długie lata, dlatego decydując się na nie, najlepiej zlecić prace doświadczonym fachowcom, którzy zagwarantują wysoką jakość wykonania mebli. Producent mebli EDAR ma ponad trzydzieści lat doświadczenia w tworzeniu mebli drewnianych - przede wszystkim dębowych i bukowych. EDAR wykonuje zarówno solidne drewniane ramy łóżek czy stoły, jak i meble do salonu, biura, kuchni czy łazienki. Wycena projektu dokonywana jest drogą mailową.

Szafka pod umywalkę z drewna dębowego Edar

Znaczenie impregnacji

Ważne jest, aby szafka była odpowiednio zabezpieczona przed wilgocią, która jest powszechna w łazience. W tym celu, powierzchnię drewna należy pokryć lakierem lub innym preparatem, który zapobiegnie wchłanianiu wody i ochroni drewno przed zniszczeniem. Warto wybrać specjalne preparaty przeznaczone do zabezpieczania drewna w łazience, które są odporne na wilgoć i działanie środków czyszczących.

Komoda łazienkowa dąb Edar

W przypadku szafek pod umywalkę, ważne jest również, aby zabezpieczyć spód i boki szafki przed wilgocią. Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie podkładki lub maty pod szafką, która będzie chronić drewno przed wilgocią z podłogi. Dodatkowo, należy zwrócić uwagę na odpowiednie wentylowanie łazienki, co pomoże uniknąć nadmiernego nagromadzenia wilgoci.

Kontakt w sprawie produktów:

EDAR Fidelus Edward
tel. +48 33 874 63 98 +48 795 404 355
www: edar.com.pl
mail: biuro@edar.com.plZobacz więcej treści z działu: meble i akcesoria
Zobacz więcej treści z działu: meble i akcesoria

REKLAMA


PARTNERZY

GTV logo Piramida     BISK  Aurora  Cristalstone Luxum Hafele      Defra Mantes    partner serwisu Hettich RihoElements      Emako     Sapho     logo Coram

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

POLECAMY

PORADNIK

NASZE SERWISY