REKLAMA
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2024

Najnowsze rozwiązania w pralkach i suszarkach Electrolux. Chronią i pielęgnują tkaniny oraz oszczędzają energię oraz wodę


artykuł promocyjny

Poznaj linię PerfectCare - pralki i suszarki Electrolux, które pozwolą Ci zachować Twoje ulubione ubrania na dłużej, bez konieczności ciągłego kupowania nowych. Czy zdarzyło Ci się, że wielokrotnie prany sweter wciąż wyglądał jak nowy? A jedwabna sukienka zachowała swój fason i kolory? Teraz to możliwe, dzięki PerfectCare - pralkom i suszarkom, które chronią i pielęgnują Twoje tkaniny, a jednocześnie oszczędzają wodę i energię. Zdecyduj się na rozwiązania, które połączą Twoją miłość do ulubionych ubrań i troskę o środowisko.

Najnowsze rozwiązania w pralkach i suszarkach Electrolux. Chronią i pielęgnują tkaniny oraz oszczędzają energię oraz wodę
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Dzięki zastosowaniu praktycznych, nowoczesnych technologii, które udoskonalają proces prania i suszenia, pralki i suszarki Electrolux z linii PerfectCare dbają o Twoje ubrania jak nigdy wcześniej i chronią tkaniny, również te bardzo delikatne. Fason i kolor ubrań pozostaje jak nowy przez długi czas. PerfectCare to perfekcyjna troska o ubrania - bez zagnieceń, utraty koloru, kurczenia czy innych zniekształceń. Z powodu wymienionych defektów ubrań, do których przyczynia się niewłaściwe pranie, wiele ubrań ląduje w koszu na śmieci. Dotyczy to blisko 70% wszystkich wyrzucanych ubrań. Poznaj wszystkie funkcje zastosowane w urządzeniach Electrolux.

Pralka i suszarka Electrolux

fot.: Umieszczenie pralki i suszarki może być problemem w małych pomieszczeniach, jednak nie w przypadku urządzeń marki Electrolux. Suszarkę można postawić na pralce, używając specjalnego łącznika.

 

Funkcje w pralkach:

 

AutoDose

Funkcja AutoDose wykorzystuje inteligentne czujniki, które pozwalają dokładnie dobrać ilość detergentu oraz płynu do zmiękczania tkanin, tak by pranie było delikatne dla tkanin.

Funkcja Autodose

ColourCare

System ColourCare dostępny w pralkach z serii PerfectCare 900 chroni kolory ubrań optymalizując proces prania. ColourCare zmiękcza wodę, co zapewnia maksimum skuteczności środków piorących, nawet w przypadku niskiej temperatury prania. Dzięki temu pranie jest zarówno delikatne, jak i dokładne. Ulubione ubrania zachowują żywy kolor przez długi czas.

System ColourCare

UltraCare

Podobnie lepsze wykorzystanie detergentów zapewnia funkcja UltraCare. Dzięki niej środki piorące i płyn zmiękczający są przed właściwym praniem wstępnie mieszane z wodą - jeszcze zanim dotrą do bębna. To pozwala na uaktywnienie ich właściwości piorących i szybkie, dokładne pranie, które jest delikatne dla tkanin.

System UltraCare

Fresh Scent

Dzięki systemowi FreshScent w krótkim czasie można odświeżyć ubrania, bez prania ich w pełnych cyklach. Efekt świeżo upranej odzieży można uzyskać dzięki parowemu odświeżaniu ubrań w pralkach Electrolux z dodatkiem środków zapachowych Electrolux Steam fragrance.

Program parowy FreshScent

 

Funkcje w suszarkach:

 

DelicateCare

Suszenie z wykorzystaniem systemu DelicateCare dopasowuje temperaturę suszenia i ruchy bębna do rodzaju tkaniny w trosce o jak najlepszą pielęgnację.

Funkcja DelicateCare

GentleCare

Dzięki systemowi GentleCare suszenie może odbywać się w niższej temperaturze, dzięki czemu odzież jest chroniona przed nadmiernym ciepłem. GentleCare pozwala na suszenie w temperaturze nawet o połowę niższej w porównaniu do innych, typowych suszarek bębnowych.

3DSense

3DSense to unikalna funkcja w pralkach Electrolux, która przenosi jakość suszenia na nowy poziom. Włókna tkanin są dokładnie skanowane, co pozwala na dostosowanie ustawień suszenia do danego typu ubrania. Dobór ustawienia odbywa się automatycznie i zapewnia efektywne, równomierne suszenie.

Technologia 3D Sense

 

Dowiedz się więcej o pralkach i suszarkach PerfectCare: https://www.electrolux.pl/care/inspiration/perfectcare/

Kontakt w sprawie produktów:

Electrolux Poland Sp. z o.o.
tel. 801-444-800
www: www.electrolux.pl
mail:Zobacz więcej treści z działu: sprzęt AGDPARTNERZY

  SHARP    Electrolux

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

POLECAMY

PORADNIK

NASZE SERWISY