REKLAMA
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2023

REKLAMA

Instal-Projekt - Patron działu Grzejniki łazienkowe


Grzejniki loftowe do nowoczesnej łazienki


artykuł promocyjny

Loftowe wnętrza cieszą się od kilku lat nieprzerwaną popularnością, a wraz z nimi pożądanym elementem aranżacji wnętrza są grzejniki industrialne. Bogatą ofertę grzejników inspirowanych przemysłową estetyką prezentuje marka AG Grzejniki Design. Loftowy grzejnik może być wartościowym elementem nowoczesnej łazienki, o niewątpliwych walorach dekoracyjnych.

Grzejniki loftowe do nowoczesnej łazienki

Grzejniki loftowe w łazience nie tylko zapewniają niezbędne ciepło, ale również stanowią designerski element dekoracyjny. Ich surowy, minimalistyczny design doskonale komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami. Możesz wybrać grzejnik w stylu rur, kratownic lub innych charakterystycznych dla tego trendu form, które dodadzą łazience niepowtarzalnego charakteru. W ofercie AG Grzejniki warto zwrócić uwagę na modele z linii Irsap Tesi - grzejniki transparentne w stylu loftowym. Są one bezbarwne, bez lakieru, co dodaje im bezkompromisowego charakteru.

Grzejniki Irsap

Ag Grzejniki grzejnik dekoracyjny

Dodatkowo, grzejniki loftowe marki AG Grzejniki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i efektywność grzewczą. Dostępne są w różnych rozmiarach, aby można je było dopasować do indywidualnych potrzeb i rozmiarów łazienki.

Grzejnik loftowyGrzejnik łazienkowy

Warto podkreślić, że grzejniki loftowe w łazience nie tylko ciekawie się prezentują, ale i pełnią funkcję grzewczą. AG Grzejniki to marka postrzegana jako lider rynkowy pod względem techniki grzewczej. Grzejniki mają wysokie moce grzewcze. Dodatkowo mogą służyć jako stojak na ręczniki. Są więc atrakcyjne wizualnie i bardzo praktyczne.

Industrialne grzejniki

Kontakt w sprawie produktów:

AG Grzejniki Design
tel. (+22) 397 43 92; (+22) 891 12 11
(+48) 693 885 553
www: grzejnikidesign.pl
mail: sklep@artykulygrzewcze.plZobacz więcej treści z działu: grzejniki łazienkowe
Zobacz więcej treści z działu: ogrzewanie łazienki

REKLAMA


PARTNERZY

Imers     nVent Radox radiators   FENIX     Grupa ArmaturaInstal-Projekt Sapho  Ferdom Ferro

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

POLECAMY

PORADNIK

NASZE SERWISY