REKLAMA
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2023

REKLAMA

Pralka sterowana smartfonem? Wybierz markę Bosch!


artykuł promocyjny

Chcesz łatwo sterować pralką za pomocą swojego smartfona? To możliwe! Wybierz innowacyjny model, który ci to umożliwi. Takie urządzenia znajdziesz w ofercie marki Bosch - poznaj najczęściej kupowane propozycje! Wszystkie polecane sprzęty to świetnie oceniane pralki, które oprócz kompatybilności z aplikacją mobilną oferują szereg ułatwień związanych z dbaniem o czystość twoich ubrań i ochronę tkanin. Nie czekaj, sprawdź, jaki model sprawdzi się u ciebie najlepiej!

Pralka sterowana smartfonem? Wybierz markę Bosch!

 

Pralka sterowana smartfonem - dlaczego warto?

 

Smart home, czyli łatwe sterowanie urządzeniami domowymi za pomocą aplikacji na smartfona, nie jest pieśnią przyszłości czy wizją z filmu science fiction. To rzeczywistość - modele sprzętów AGD, których pracą możesz zarządzać przez twojego smartfona, znajdziesz w ofercie większości producentów. Nie inaczej jest z jednym z liderów wśród niezawodnych urządzeń do domu - marka Bosch oferuje autorską aplikację Bosch Home Connect, która umożliwia komunikację ze sprzętami i zdalne nimi sterowanie.

Dlaczego warto zdecydować się na pralkę sterowaną smartfonem, zwłaszcza że zwykle za takie rozwiązanie trzeba więcej zapłacić? To duże ułatwienie - zwłaszcza dla osób, które większość dnia spędzają poza domem i chcą możliwie usprawnić wykonywanie domowych obowiązków. Aplikacja pozwoli monitorować pracę sprzętu, włączać określony program lub planować zakończenie prania na określoną godzinę. Planujesz wrócić późno do domu? Zaplanuj pranie tak, by było gotowe na twój powrót - nie będziesz zarywać nocy, czekając, aż program dobiegnie końca.

 

Najważniejsze aspekty przy wyborze pralki - na co zwrócić uwagę?

 

Aplikacja mobilna to tylko jeden z argumentów za wyborem konkretnego sprzętu. Sprawdź, na co zwrócić uwagę, czytając specyfikację techniczną, by wybrać odpowiedni model:

 • wielkość wsadu;
 • wymiary urządzenia;
 • generowany hałas;
 • klasa energetyczna;
 • maksymalna prędkość wirowania;
 • dostępne programy;
 • dodatkowe funkcje;
 • design urządzenia.


Z jakim wydatkiem trzeba się liczyć, szukając pralki kompatybilnej z aplikacją? Dobrze założyć budżet ok. 4000 zł. Możesz też sprawdzać informacje o promocjach w mediach społecznościowych sklepu lub newsletterze.

 

Pralki sterowane smartfonem - poznaj modele Bosch!

 

Bosch to jeden z najchętniej wybieranych producentów sprzętów do domu. Zobacz pralki sterowane smartfonem, które będą świetną inwestycją na najbliższe lata!

 • BOSCH WAU28PHSPL - maksymalny wsad w tym modelu to 9 kg. Zwróć uwagę, że to sprzęt o klasie energetycznej A! Spodoba ci się też maksymalna prędkość wirowania - aż 1400 obrotów na minutę. A to dopiero początek. Jednym z najważniejszych wyróżników tego modelu jest system inteligentnego dozowania i-DOS. Pralka sama oblicza, ile potrzebuje detergentu dla skutecznego prania. Wystarczy raz na jakiś czas napełnić odpowiednie zbiorniki. To ekologiczne i ekonomiczne podejście do dbania o czystość ubrań. Przypadnie ci do gustu też funkcja SpeedPerfect, dzięki której skrócisz pranie nawet o 65% - są dni, gdy liczy się każda minuta - wtedy taka opcja jest bezcenna. Chcesz dołożyć coś po rozpoczęciu programu? Skorzystaj z opcji Start/Pauza. Docenisz z pewnością też specjalny AntiVibration Design - odpowiednia konstrukcja niweluje hałas i wibracje w czasie wirowania.

 

 • BOSCH WAU28PHLPL - sprzęt o podobnych parametrach, jeśli chodzi o wsad czy prędkość wirowania. Znajdziesz tu również wygodny system i-DOS, przycisk Start/Pauza i wiele przydatnych programów, na czele z Higiena Plus. Sprzęt został zaprojektowany zgodnie z zasadami AntiVibration Design - po to, by ograniczyć hałas w trakcie wirowania. Możesz tutaj również skorzystać z wyjątkowo wygodnej funkcji przyspieszenia programu prania, czyli SpeedPerfect.

 

 • BOSCH WAX32KH2BY Serie 8 - bardzo pojemna pralka - maksymalny wsad to 10 kg, a prędkość wirowania - aż 1600 obrotów na minutę. Klasa energetyczna tego sprzętu to C. Docenisz szereg innowacji zastosowanych w tym modelu. Niektóre, jak i-DOS znajdziesz też we wcześniej opisanych modelach. Ciekawym rozwiązaniem jest 4D Wash System - zapewnia on dokładne usuwanie plam dzięki wnikaniu wody i detergentu przez włókna tkanin. Podobnie jak innymi wspomnianymi sprzętami, możesz zarządzać tym modelem dzięki aplikacji. Zwróć uwagę w niej na opcję Easy Start - to sposób na łatwe dobranie odpowiedniego programu, by optymalnie pozbyć się zabrudzeń!


Pralki Bosch ładowane od frontu w sklepie MediaMarkt należą do najchętniej wybieranych modeli. Zwróć uwagę na urządzenia sterowane smartfonem - to wygodne rozwiązanie, w które warto zainwestować!

 

Opracowanie: Redakcja
Żródło: MediaMarkt

Zobacz więcej treści z działu: sprzęt AGDPARTNERZY

   Electrolux

NAJNOWSZE ZDJĘCIA W GALERII

POLECAMY

PORADNIK

NASZE SERWISY